Britney Spears dawno nie wyglądała lepiej. Zdjęcia paparazzi dają nadzieję
[GALERIA]
Ostatnie miesiące dały Britney Spears w kość. Wróciły jej problemy ze zdrowiem psychicznym. Każdy pamięta incydent z 2007 r., kiedy piosenkarka zgoliła się na łyso.
I choć wydawało się, że kilkanaście lat po tym wydarzeniu z jej zdrowiem jest lepiej, wokalistka opuściła niedawno ośrodek dla osób potrzebujących pomocy psychicznej.
Teraz jednak jej sytuacja wydaje się być w miarę stabilna. Britney została przyłapana ostatnio z chłopakiem na zakupach.
Zobaczcie galerię, jak teraz wygląda wokalistka.
Roześmiana
Fani piosenkarki mogą odetchnąć z ulgą. Britney znowu się uśmiecha i jest pełna energii do życia.
Kilkanaście lat temu Britney Spears cierpiała m.in. na depresję oraz walczyła z uzależnieniem od środków odurzających. Spędziła sporo czasu w klinikach odwykowych, aż w końcu, w akcie rozpaczy, ogoliła głowę na łyso.
I choć niedawno problemy ze zdrowiem psychicznym wróciły do niej jak bumerang, to wydaje się, że jest coraz lepiej.
Wspiera ją partner, Sam Asghari
Ogromne wsparcie okazał Britney jej obecny partner, który wspierał ją w tym trudnym okresie.
Kiedy Spears przebywała w ośrodku, nagrał dla niej wyjątkowe wideo.
Radość dziecka
Podczas zakupów z chłopakiem, Britney zajrzała do sklepu z zabawkami. Jej reakcja na maskotkę Myszki Miki rozczula.
Mamy nadzieję, że wkrótce wróci do koncertowania!