Trwa ładowanie...
dxj5o9b

Britney Spears wyszła ze szpitala psychiatrycznego. Pierwsze zdjęcia gwiazdy po 3 miesiącach

Britney Spears opuściła szpital psychiatryczny. Według nieoficjalnych doniesień piosenkarka przebywała tam od ponad 3 miesięcy. Gwiazda ponoć otrzymała jednodniową przepustkę i udało się ją sfotografować z jej chłopakiem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Britney Spears wyszła ze szpitala psychiatrycznego. Pierwsze zdjęcia gwiazdy po 3 miesiącach
Britney Spears wyszła ze szpitala psychiatrycznego. Pierwsze zdjęcia gwiazdy po 3 miesiącach (PAP)
dxj5o9b

Britney Spears wyszła ze szpitala psychiatrycznego

Britney Spears12 lat przeszła poważne załamanie nerwowe. W 2008 roku wyrokiem sądu została ubezwłasnowolniona, gdyż stwierdzili, że piosenkarka nie jest w stanie samodzielnie decydować o sobie. Wokalistka pozostała pod opieką swojego ojca. Pomimo problemów na tle psychicznym, kilka lat temu gwiazda wróciła do nagrywania i grania koncertów.

Okazało się, że Britney Spears ponownie przechodzi problemy. Według nieoficjalnych doniesień gwiazda dobrowolnie zgłosiła się do szpitala psychiatrycznego, gdyż bardzo źle znosi chorobę ojca. Następnie okazało się, że trafiłą tam w połowie stycznia na wniosek ojca.

dxj5o9b

Z informacji fanpage’u ”Britney Spears Polska” na Facebooku wynika, że wokalista z okazji Wielkanocy otrzymała od lekarzy jednodniową przepustkę, aby mogła spędzić czas ze swoim partnerem. Paparazzi przyłapali ich pod hotelem Montage. Na fotografiach piosenkarka nie wygląda najlepiej.

#

FreeBritney – fani chcą uwolnić Britney Spears ze szpitala psychiatrycznego

Fani Britney Spears za pośrednictwem mediów społecznościowych rozpoczęli inicjatywy pod nazwą ”#FreeBritney”. Domagają się uwolnienia piosenkarki ze szpitala psychiatrycznego oraz zamierzają pozbawić jej ojca opieki prawnej.

Również w Hollywood odbył się protest, gdzie fani 37-latki chcieli zwrócić uwagę ludzi i mediów na informacje o rzekomym przetrzymywaniu gwiazdy w szpitalu psychiatrycznym.

dxj5o9b

Podziel się opinią

Share

dxj5o9b

dxj5o9b