Trwa ładowanie...
d7jtm47
Muzyka

Brodka prezentuje teledysk do „Up In The Hill”

Brodka pokazała wreszcie klip do swojej piosenki „Up In The Hill”. To trzeci singiel, który promuje ostatnią płytę wokalistki – „Clashes”. Reżyserską teledysku jest sama Monika Brodka. Wideo spotkało się z bardzo dobrym przyjęciem ze strony polskich i zagranicznych mediów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Brodka prezentuje teledysk do „Up In The Hill”
(Youtube.com)
d7jtm47

Teledysk do „Up In The Hill” utrzymany jest w klimacie vintage. Nie brakuje w nim psychodelicznej atmosfery. Artystka prezentuje między innymi twarz obklejoną plastikowymi oczami i diamencikami. Brodka przyznaje, że stylistyka klipu nie jest dziełem przypadku:

_Kiedy myślałam o klipie do „Up In The Hill" wyobrażałam sobie vintage'owe studio telewizyjne z zespołem grającym na żywo na scenie, która trochę przypomina ołtarz. Dużą inspiracją wizualną była też "Święta Góra" Jodorowskiego, jeden z moich ukochanych filmów. Ostatnia scena nakręcona z góry jest odwołaniem właśnie do tego filmu. Jest też hołd dla Queen. Klip jest zbiorem wielu inspiracji i pomieszaniem konwencji. Przede wszystkim chodziło o dobrą zabawę i dużą dawkę psychodelii. _

Teledysk „Up In The Hill” to drugi po „Santa Muerte” klip, który został wyreżyserowany przez samą Brodkę. Wideo spotkało się z uznaniem wśród polskich i zagranicznych mediów, które od dłuższego czasu przyglądają się naszej artystce. Portal nylon.com pisze:

d7jtm47

Monika Brodka powoli toruje sobie drogę na zachód. Polska wokalistka pop zdobyła już sławę w swojej ojczyźnie, a teraz sprawi, że wszystkie oczy w USA zwrócą się w jej stronę.

Utwór ten jest również trzecim singlem promującym ostatnią płytę artystki „Clashes”. Wydany w maju album już zdążył pokryć się złotem. „Up In The Hill” zapowiada także trasę koncertową Brodki po Polsce. Startuje ona 3 listopada w Toruniu, a kończy się 1 grudnia występem we wrocławskim Narodowym Forum Muzyki.

Uda jej się zdobyć światową sławę?

d7jtm47

Podziel się opinią

Share

d7jtm47

d7jtm47