Trwa ładowanie...

Bruce Willis ogolił córce głowę. Tallulah ma nową fryzurę na czas kwarantanny

Bruce Willis spędza kwarantannę z byłą żoną i trzema córkami. Postanowił, że jedna z nich, Tallulah, będzie miała nową fryzurę i ogolił ją na łyso. Podczas cięcia włosów dziewczyna nie wyglądała, jakby była zła na ojca.

Bruce Willis ogolił córce głowę. Tallulah ma nową fryzurę na czas kwarantannyŹródło: East News
d3mwqe5
d3mwqe5

Bruce Willis ma łącznie pięcioro dzieci. Z pierwszego małżeństwa z Demi Moore ma trzy córki. Z nimi spędza czas w izolacji. Dzięki temu może zacieśnić z nimi więzi i spędzać czas w naprawdę przeróżny sposób. Jednym z nich jest robienie za domowego fryzjera.

Aktor postanowił, że jedna z jego córek, Tallulah, będzie miała nową fryzurę. Jednak to nie było zwykłe obcinanie końcówek. Willis wziął maszynkę elektryczną i ogolił córce głowę praktycznie na łyso.

ZOBACZ TEŻ: Jak gwiazdy spędzają kwarantannę?

Na nagraniu opublikowanym na Instagramie widać, że robi to dość precyzyjnie, a dziewczyna nie wyglądała na niezadowoloną z nowego wyglądu. Widać po niej jednak, że nieco się niepokoi, czy na pewno ojciec dobrze tnie włosy.

d3mwqe5

Córka aktora pozowała też w nowej fryzurze do zdjęć, które również zamieściła w mediach społecznościowych.

Pasują jej krótkie włosy?

Chcemy podziękować wszystkim ludziom, którzy walczą ze skutkami koronawirusa. Ich nazwiska nie są publicznie znane, a twarze mają skryte pod maskami. To m.in. pracownicy służby zdrowia oraz sklepów i aptek, stróże porządku, kurierzy i przewoźnicy. Krótkie, kilkusekundowe nagranie z indywidualnym podziękowaniem zwykłym bohaterom można przesyłać pod adres e-mail: dziekujebohaterom@wp.pl. Mogą to być oklaski, gest, słowo "dziękuję", nagranie kwiatów, laurki lub linki do filmów umieszczonych w serwisie YouTube lub publicznych postów na Facebooku. Materiały umieszczone na FB należy oznaczać hashtagiem #dziekujebohaterom. Wszystkie filmy zostaną wyemitowane na specjalnie uruchomionym kanale w WP Pilot.

d3mwqe5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3mwqe5