Trwa ładowanie...

Bruno Mars w Polsce 2017. Muzyk zagra w krakowskiej Tauron Arenie

Bruno Mars dołącza do długiej listy gwiazd, które w przyszłym roku odwiedzą Polskę. Popularny muzyk wystąpi 27 maja 2017 w krakowskiej Tauron Arenie. Koncert odbędzie się w ramach światowego tournée „24K Magic World Tour 2017”. Sprzedaż biletów na wydarzenie rozpocznie się 25 listopada.

Share
Bruno Mars w Polsce 2017. Muzyk zagra w krakowskiej Tauron Arenie
Źródło: ONS.pl
ddnov21

Informacje o możliwym przyjeździe Bruno Marsa do Polski pojawiały się w mediach od jakiegoś czasu. Początkowo przypuszczano, że artysta wystąpi w przyszłym roku w Atlas Arenie. Fani muzyka przeżyli jednak spore rozczarowanie, gdy okazało się, że Łódź nie znalazła się na liście planowanej trasy koncertowej. W środę agencja Live Nation ogłosiła, że Bruno Mars zagra koncert na scenie krakowskiej Tauron Areny.

Bruno Mars to obecnie jedna z najpopularniejszych światowych gwiazd muzyki pop. Urodzony w 1985 roku wokalista zyskał sławę za sprawą takich hitów jak „Just the Way You Are”, „The Lazy Song” oraz „Grenade”. Do tej pory artysta nagrał trzy albumy studyjne, które rozeszły się w ponad 130 milionowym nakładzie. Na koncie Bruno Marsa znajduje się również Nagroda Grammy.

ddnov21

Mars przyjedzie do Polski w ramach trasy koncertowej „24K Magic World Tour 2017”. Gwiazdor rozpocznie tournée 28 marca w Antwerpii. Łącznie wokalista zagra 85 koncertów w Europie i Ameryce Północnej. Trasa będzie promować wydany 18 listopada najnowszy album – „24K Magic”.

Znane już są ceny biletów na koncert Bruno Marsa w Polsce. Wejściówki na to wydarzenie kosztować będą od 199 do 1067 złotych.

ddnov21

Podziel się opinią

Share
ddnov21
ddnov21