Trwa ładowanie...
d17x3pj

Budka Suflera powraca. Zmieni się wokalista

Budka Suflera wraca na scenę. W roli wokalisty nie zobaczymy jednak Krzysztofa Cugowskiego.
Share
Krzysztof Cugowski
Krzysztof CugowskiŹródło: East News
d17x3pj

W 2014 r. Budka Suflera ogłosiła koniec kariery. Wielu fanów nie mogło uwierzyć w to, że ich ulubiony zespół nie pojawi się już na scenie. Na pożegnalnej trasie koncertowej pojawiły się tłumy.

Okazuje się, że zespół powraca i dalej będzie koncertował.

- Wracamy. Jesteśmy własnością społeczeństwa. Daliśmy sobie wzajemną obietnicę "Dajemy wam muzykę, a jak nas pokochacie, to już jesteśmy razem". A jak jesteśmy razem, to się ma wzajemne zobowiązania - wyznał "Super Expressowi" Romuald Lipko, twórca hitów Budki.

d17x3pj

ZOBACZ: Krzysztof Cugowski rusza w solową trasę. Może za nią zgarnąć pokaźną sumę

Tabloid podaje, że Budka Suflera zagra jesienią aż siedem dużych koncertów w największych polskich miastach. Czy na scenie pojawi się Krzysztof Cugowski?

- Oczywiście próbowaliśmy skontaktować się z Krzysztofem Cugowskim. Zapytaliśmy go czy w jego planach życiowych wchodzi w rachubę reaktywacja zespołu, powrót do koncertowania. Odpowiedział: "Nie, w żadnym wypadku. Nigdy o tym nie myślałem i nie mam na to ochoty". Gra aktualnie z zespołem Mistrzów co podkreślił bardzo wyraźnie i taka formuła mu odpowiada. To była taka koleżeńska prowokacja, że możemy sobie robić co chcemy, bo on robi co chce. A ciekawostką tego co on robi, jest to, że na 15 utworów 12 gra naszych - czytamy.

Przeczytaj: Krzysztof Cugowski żartuje: "Zostałem mężem babci"

Romuald Lipko, Tomasz Zaliszewski i Mieczysław Jurecki w trasę ruszają już jesienią. W czasie trasy koncertowej wystąpią też zaproszone gwiazdy takie jak Urszula czy Iza Trojanowska. Bilety trafią do sprzedaży pod koniec maja.

Wybierzecie się na koncert?

d17x3pj

Podziel się opinią

Share
d17x3pj
d17x3pj