Trwa ładowanie...

Budka Suflera powraca. Zmieni się wokalista

Budka Suflera wraca na scenę. W roli wokalisty nie zobaczymy jednak Krzysztofa Cugowskiego.

Budka Suflera powraca. Zmieni się wokalistaŹródło: East News
d3vue8x
d3vue8x

W 2014 r. Budka Suflera ogłosiła koniec kariery. Wielu fanów nie mogło uwierzyć w to, że ich ulubiony zespół nie pojawi się już na scenie. Na pożegnalnej trasie koncertowej pojawiły się tłumy.

Okazuje się, że zespół powraca i dalej będzie koncertował.

- Wracamy. Jesteśmy własnością społeczeństwa. Daliśmy sobie wzajemną obietnicę "Dajemy wam muzykę, a jak nas pokochacie, to już jesteśmy razem". A jak jesteśmy razem, to się ma wzajemne zobowiązania - wyznał "Super Expressowi" Romuald Lipko, twórca hitów Budki.

ZOBACZ: Krzysztof Cugowski rusza w solową trasę. Może za nią zgarnąć pokaźną sumę

Tabloid podaje, że Budka Suflera zagra jesienią aż siedem dużych koncertów w największych polskich miastach. Czy na scenie pojawi się Krzysztof Cugowski?

d3vue8x

- Oczywiście próbowaliśmy skontaktować się z Krzysztofem Cugowskim. Zapytaliśmy go czy w jego planach życiowych wchodzi w rachubę reaktywacja zespołu, powrót do koncertowania. Odpowiedział: "Nie, w żadnym wypadku. Nigdy o tym nie myślałem i nie mam na to ochoty". Gra aktualnie z zespołem Mistrzów co podkreślił bardzo wyraźnie i taka formuła mu odpowiada. To była taka koleżeńska prowokacja, że możemy sobie robić co chcemy, bo on robi co chce. A ciekawostką tego co on robi, jest to, że na 15 utworów 12 gra naszych - czytamy.

Romuald Lipko, Tomasz Zaliszewski i Mieczysław Jurecki w trasę ruszają już jesienią. W czasie trasy koncertowej wystąpią też zaproszone gwiazdy takie jak Urszula czy Iza Trojanowska. Bilety trafią do sprzedaży pod koniec maja.

Wybierzecie się na koncert?

d3vue8x
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3vue8x