Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
brad pitt
Informacja prasowa
15-07-2022 15:10
Informacja prasowa: United International Pictures

"Bullet Train" w kinach od 5 sierpnia

Brad Pitt tym razem w roli "czarnego charakteru"? Już niebawem na dużym ekranie możesz zobaczyć, jak wciela się w rolę zabójcy.

„Bullet Train” w kinach od 5 sierpnia „Bullet Train” w kinach od 5 sierpnia Źródło: materiały partnera
d22lll1
d22lll1

W filmie "Bullet Train" Brad Pitt wciela się w rolę pechowego zabójcy o imieniu "Ladybug", który po zbyt wielu nieudanych próbach chciałby spokojnie wykonywać swoją pracę. Los jednak ma inne plany, ponieważ jego najnowsza misja jest na kursie kolizyjnym ze śmiertelnie niebezpiecznymi przeciwnikami z całego świata. Wszyscy mają powiązane, ale sprzeczne cele - w najszybszym pociągu świata... a Ladybug musi wymyśleć, jak z niego wysiąść.

W filmie Davida Leitcha, reżysera "Deadpoola 2", koniec linii to dopiero początek szalonej, nieustającej jazdy z dreszczykiem przez współczesną Japonię. Scenariusz produkcji napisał Zak Olkiewicz na podstawie powieści japońskiego pisarza Kotaro Isaki "Maria Beetle". Producentem filmu jest Antoine Fuqua ("Siedmiu wspaniałych")W filmie zobaczymy również: Aarona Taylora-Johnsona ("Anna Karenina"; "Zwierzęta nocy"), Briana Tyree Henry’ego ("Joker"), Masi Oka ("Herosi"), Michaela Shannona ("Na noże") oraz Logana Lermana ("Furia").

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Informacja prasowa: United International Pictures
d22lll1
d22lll1