Trwa ładowanie...
d4b7ejm

Była gwiazda Disneya gra w filmach dla dorosłych. Zarabia na tym znacznie więcej

Maitland Ward miała szansę zostać gwiazdą Disneya. Jednak nie udało jej się osiągnąć sukcesu w produkcjach dla dzieci i młodzieży. Za to stała się bardzo popularna jako aktorka filmów dla dorosłych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Maitland Ward nie zrobiła kariery w wytwórni Disneya.
Maitland Ward nie zrobiła kariery w wytwórni Disneya. (Getty Images)
d4b7ejm

Maitland Ward rozpoczęła aktorską karierę na planie "Mody na sukces". Grała tam w latach 1994-1996 bratanicę Erica Forrestera, która za szybko weszła w dorosłość - została zgwałcona przez kochanka jej matki.

Jako 16-latka zaczęła grać również w serialu Disneya "Chłopiec poznaje świat". Liczyła na to, że ta produkcja otworzy jej drzwi do wielkiej kariery filmowej. Jednak się pomyliła.

Zobacz: Jak skończyły gwiazdy z "Klubu Myszki Miki"? "Justin poradził sobie najlepiej"

Od czasu zakończenia emisji serialu w 2000 r. miała problem ze znalezieniem pracy. Wystąpiła tylko w kiepskiej komedii "Agenci bardzo specjalni" oraz kilku teledyskach i reklamach. Była zmuszona znaleźć inne źródło zarobku.

d4b7ejm

Aktorka zaczęła występować w filmach dla dorosłych. Miała w tym pełne poparcie męża. Szybko okazało się, że Ward znacznie łatwiej odnalazła się w tej branży.

- Jestem w tym dobra. To jest dla mnie naturalne - powiedziała w wywiadzie dla "The Daily Beast".

42- letnia gwiazda czuje się doceniona w swoim nowym fachu. Zarówno pod względem finansów, jak i nagród branżowych. Zdradziła, że zarabia znacznie więcej niż za czasów gry w serialach. Jednego miesiąca potrafi zwiększyć swoje dochody o ok. 60 tys. dol. Ostatnio otrzymała 2 nominacje do nagród AVN, zwanych porno Oscarami.

d4b7ejm

Podziel się opinią

Share

d4b7ejm

d4b7ejm