Trwa ładowanie...
d1wwr5c

Była narzeczona komika Drew Carey'a zamordowana dzień po walentynkach

Amie Harwick , która w mediach była znana jako była narzeczona Drew Carey'a, została wyrzucona z balkonu znajdującego się na trzecim piętrze apartamentu. Zmarła po przewiezieniu do szpitala.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Drew Carey i Amie Harwick
Drew Carey i Amie Harwick (Getty Images)
d1wwr5c

Wiadomość podał serwis TMZ. Policja przybyła na miejsce znalazła Harwick leżącą na chodniku pod blokiem, niestety obrażenia były bardzo poważne, zmarła wkrótce po przewiezieniu do szpitala. Na nagraniach z miejsca wydarzeń rozpoznano mężczyznę. Był to jej były chłopak, wobec którego jakiś czas temu zasądzono zakaz zbliżania się. Ten zakaz stracił ważność dwa tygodnie temu. Aresztowano mężczyznę i oskarżono o morderstwo.

Amie Harwick znana była w Stanach odkąd związała się z Drew Carey'em, który jest amerykańskim komikiem, aktorem i prowadzącym telewizyjne show. W 2017 zaczął spotykać się z Amie Harwick, po roku się zaręczyli, ale ostatecznie ta relacja nie przetrwała.

Zobacz także: Trochę z psychopaty, trochę z narcyza. Współczesny stalking ma się świetnie

d1wwr5c

Amie Harwick miała naukowy tytuł doktora, była specjalistą od terapii par i seksuologiem, autorką książek. Miała 39 lat. Dzień przed swoją śmiercią opublikowała na Instagramie wpis o niezdrowej potrzebie bycia w związku za wszelka cenę, nawet, gdy ten jest toksyczny.

d1wwr5c

Podziel się opinią

Share

d1wwr5c

d1wwr5c