Trwa ładowanie...
d490rtv

Była żona Durczoka ośmieszyła jego nową partnerkę. "Nie dopełniła staranności przy dokumentacji tekstu"

Choć Marianna Dufek i Kamil Durczok rozwiedli się rok temu, nigdy nie komentowali publicznie swojego rozstania. Każde z nich zaczęło układać sobie życie u boku nowych partnerów i zapomniało o przykrościach, które ich spotkały. Jednak niedawno była żona dziennikarza postanowiła ośmieszyć Julię Oleś.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Julia Oleś zaliczyła wpadkę
Julia Oleś zaliczyła wpadkę (ONS.pl)
d490rtv

Kiedy ich małżeństwo przeżywało kryzys, a Durczok musiał mierzyć się z oskarżeniami o mobbing i molestowanie, Dufek wyciągnęła do niego pomocną dłoń. Jako jedna z nielicznych osó, stanęła w jego obronie i wspierała go w trudnych chwilach. Choć ostatecznie nie udało się im uratować małżeństwa, rozstali się w zgodzie.

Dziennikarz nie był zbyt długo sam. Od kilku miesięcy spotyka się Julią Oleś, młodszą o 22-lata pracownicą swojego portalu. Choć para regularnie publikuje w mediach społecznościowych wspólne zdjęcia, Dufek do tej pory milczała i nie komentowała nowego związku Durczoka.

Niedawno Oleś napisała artykuł o obchodach 50-lecia Uniwersytetu Śląskiego. Wspomniała w nim m.in., że jednym z absolwentów uczelni jest Kamil Durczok. Materiał poruszył Dufek, która postanowiła dać autorce pstryczka w nos. Na swoim facebookowym profilu napisała, że w artykule pojawił się merytoryczny błąd.

"Niestety, autorka nie dopełniła staranności przy dokumentacji tego tekstu, podaje informacje nieprawdziwe" - czytamy we wpisie. Co ciekawe, nieścisłość szybko została poprawiona. Czyżby nowa miłość Durczoka przejęła się uwagą starszej koleżanki po fachu?

d490rtv

Podziel się opinią

Share

d490rtv

d490rtv