Trwa ładowanie...
d2n0bw1

Były malezyjski król i rosyjska piękność rozwiedli się!

Zaledwie pół roku po tym, jak on zrezygnował dla niej z tronu i kilka tygodni po przyjściu na świat ich dziecka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ślub 27-letniej miss z 50-letnim królem
Ślub 27-letniej miss z 50-letnim królem (Instagram.com)
d2n0bw1

To dopiero niespodzianka!

Niedawno pisaliśmy o wspaniałym życiu, jakie Rosjanka (Oksana Voevodina) wiedzie u boku ukochanego, ojca swojego jedynego dziecka (Muhammada V). Teraz "Daily Mail" podaje, że od 1 lipca para nie jest już małżeństwem. Według źródła portalu były król miał dowiedzieć się o niewierności Oksany. Ponoć chodzi o... seks w basenie. "Daily Mail" publikuje nawet dokumenty rozwodowe.

Z dokumentu wynika, że Muhammad wypowiedział w sądzie trzykrotnie słowo talak, które w malezyjskim oznacza "rozwód". W islamie oznacza to nieodwracalny rozwód.

d2n0bw1

Zanim poznała Muhammada, Oksana Voyevodina miała dobrze prosperujący biznes i szansę na międzynarodową karierę modelki.

Oksana Voyevodina zasłynęła jako Miss Moskwy 2015. Rok później zdobyła tytuł magistra zarządzania i otworzyła salon piękności w Moskwie. Miała mnóstwo pomysłów i planów na przyszłość, w której na pierwszym miejscu stawiała karierę i rozwój zawodowy.

Wszystko zmieniło spotkanie, do którego doszło wiosną 2017 r. Voyevodina wyznała, że na imprezie gdzieś w Europie znajomy jubiler przedstawił jej Muhammada V. Starszy mężczyzna przedstawił się jako król Malezji. Rosjanka uznała to za żart i odpowiedziała mu, że jest… królową Moskwy.

d2n0bw1

Do teraz nie ma żadnego komentarza z żadnej ze stron. Na instagramowym profilu byłej miss można jeszcze znaleźć posty wychwalające jej życie z byłym królem.

Zobacz także: Państwo zakazów. Nie można tu słuchać piosenki Lady Gagi

d2n0bw1

Podziel się opinią

Share

d2n0bw1

d2n0bw1