Trwa ładowanie...

Były malezyjski król i rosyjska piękność rozwiedli się!

Zaledwie pół roku po tym, jak on zrezygnował dla niej z tronu i kilka tygodni po przyjściu na świat ich dziecka.

Były malezyjski król i rosyjska piękność rozwiedli się!Źródło: Instagram.com
drv2zok
drv2zok

To dopiero niespodzianka!

Niedawno pisaliśmy o wspaniałym życiu, jakie Rosjanka (Oksana Voevodina) wiedzie u boku ukochanego, ojca swojego jedynego dziecka (Muhammada V). Teraz "Daily Mail" podaje, że od 1 lipca para nie jest już małżeństwem. Według źródła portalu były król miał dowiedzieć się o niewierności Oksany. Ponoć chodzi o... seks w basenie. "Daily Mail" publikuje nawet dokumenty rozwodowe.

Z dokumentu wynika, że Muhammad wypowiedział w sądzie trzykrotnie słowo _talak_, które w malezyjskim oznacza "rozwód". W islamie oznacza to nieodwracalny rozwód.

Zanim poznała Muhammada, Oksana Voyevodina miała dobrze prosperujący biznes i szansę na międzynarodową karierę modelki.

Oksana Voyevodina zasłynęła jako Miss Moskwy 2015. Rok później zdobyła tytuł magistra zarządzania i otworzyła salon piękności w Moskwie. Miała mnóstwo pomysłów i planów na przyszłość, w której na pierwszym miejscu stawiała karierę i rozwój zawodowy.

drv2zok

Wszystko zmieniło spotkanie, do którego doszło wiosną 2017 r. Voyevodina wyznała, że na imprezie gdzieś w Europie znajomy jubiler przedstawił jej Muhammada V. Starszy mężczyzna przedstawił się jako król Malezji. Rosjanka uznała to za żart i odpowiedziała mu, że jest… królową Moskwy.

Do teraz nie ma żadnego komentarza z żadnej ze stron. Na instagramowym profilu byłej miss można jeszcze znaleźć posty wychwalające jej życie z byłym królem.

Zobacz także: Państwo zakazów. Nie można tu słuchać piosenki Lady Gagi

drv2zok
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
drv2zok