Trwa ładowanie...
d45rsp8

Były mąż Joanny Krupy skomentował jej zaręczyny. Jak zareagował?

Kilka dni temu Polskę obiegła informacja o zaręczynach Joanny Krupy. Na Instagramie, modelka podzieliła się informacją, że ona i jej partner, Douglas Nunes zamierzają wziąć ślub i być może powiększyć rodzinę. A przecież Asia rozwiodła się z mężem zaledwie siedem miesięcy temu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Modelka zaręczyła się z producentem filmowym, Douglasem Nunesem
Modelka zaręczyła się z producentem filmowym, Douglasem Nunesem (Materiały prasowe)
d45rsp8

Fani komentowali zdjęcie wielkiego pierścionka zaręczynowego, który pokazała modelka na swoim profilu. Wielu zastanawiało się, czy to aby nie za szybko? Na fali wielu, często niepochlebnych komentarzy, jej były mąż postanowił zabrać głos. W odpowiedzi umieścił na Instagramie pamiętne zdjęcie z byłą małżonką i dodał wpis.

- Szybka informacja dla wszystkich zatroskanych moją obecną relacją z Joanną Krupą i pytających o to, jak radzimy sobie w nowym życiu. Po pierwsze - do tych, którzy są zaniepokojeni faktem, że Joanna pospieszyła się i błyskawicznie weszła w drugi związek - to nie tak. Ona i ja nieoficjalnie byliśmy w separacji już o grudnia 2016 r.. W ubiegłym roku rozwiedliśmy się - uspokaja - Rozmawiamy i smsujemy do siebie codziennie i nie tylko radzimy się siebie nawzajem, ale też zachęcamy się oboje do tego, co miałoby nam dać najwyższe szczęście i sukces. Dlatego jej i Douglasowi gratuluję - dodaje Romain.

   Instagram.com

Modelka i jej narzeczony mieszkają nieopodal Los Angeles, w Calabasas w luksusowej willi wartej 3 miliony dolarów. Data ich ślubu nie jest jeszcze znana.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

d45rsp8

Podziel się opinią

Share

d45rsp8

d45rsp8