Trwa ładowanie...

Były mąż księżnej Camilli, Andrew Parker Bowles ma koronawirusa

Andrew Parker-Bowles, który ma 80 lat, obawia się, że mógł zostać zarażony podczas wyścigów konnych Cheltenham Festival, 10 marca. Spotkał tam księżniczkę Annę.

Były mąż księżnej Camilli, Andrew Parker Bowles ma koronawirusaŹródło: Getty Images
d1l4yoe
d1l4yoe

Wielka Brytania dość późno zareagowała na pandemię koronawirusa. Początkowo premier Boris Johnson planował wprowadzić politykę zdobycia "stadnej odporności" narodu i nie zarządził żadnych nadzwyczajnych środków. Decyzja ta była katastrofalna w skutkach, dzisiaj mówi się, że brytyjska służba zdrowia jest na granicy zapaści, wirusa stwierdzono u kilkudziesięciu tysięcy Brytyjczyków.

10 marca jeszcze nie traktowano poważnie zagrożenia, które już wtedy dziesiątkowało Włochy i nie odwołano wyścigów konnych w Cheltenham. W tej rozrywce brytyjskiej arystokracji uczestniczą tłumy ludzi, w tym członkowie rodziny królewskiej, jak np. księżniczka Anna, córka królowej Elżbiety, siostra księcia Karola. To m.in. z nią spotkał się i rozmawiał tam były mąż księżnej Camilli, Andrew Parker Bowles, który jest zarażony.

East News
Źródło: East News

Wyścigi konne to pasja, którą dzielą ci starzy znajomi. A przypominamy, że nie jest tajemnicą, że tę dwójkę kiedyś łączył bardzo skandaliczny romans.

d1l4yoe

Jako dwudziestolatka, Camilla (jeszcze wtedy Shand) spotykała się z Andrew Parkerem Bowlesem i jednocześnie romansowała z księciem Karolem. W czasie, gdy ona spotykała się z księciem Karolem, jej oficjalny narzeczony sypiał z księżniczką Anną. Ponoć to dzięki członkowi Królewskiej Gwardii Konnej córka królowej Elżbiety II ośmieliła się startować w turniejach jeździeckich. Ten osobliwy czworokąt trwał przynajmniej przez rok. Opowiada o tym trzeci sezon serialu "The Crown".

W 1973 r. Camilla i Andrew Parker-Bowles wzięli ślub.

Getty Images
Źródło: Getty Images

W tym samym roku księżniczka Anna wyszła za mąż za mistrza olimpijskiego w jeździectwie Marka Phillipsa.

Getty Images
Źródło: Getty Images

Camilla rozwiodła się z pierwszym mężem w 1995 roku, 10 lat później wyszła za księcia Karola. Anna rozwiodła się w 1992 roku, by parę miesięcy później poślubić drugiego męża.

d1l4yoe

Andrew Parker Bowles rok po rozwodzie z pierwszą żoną, poślubił swoją długoletnią kochankę, dziś jest wdowcem i bliskim znajomym księżniczki Anny.

Getty Images
Źródło: Getty Images
d1l4yoe
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1l4yoe