WP

Były mąż Zamachowskiej bierze ślub. Nie zabraknie na nim dzieci pary

Zamachowska ma za sobą dwa nieudane małżeństwa. Po pierwszym zostało jej noszone przez wiele lat nazwisko - Richardson, po drugim - dwoje dzieci. Trzeci ślub dziennikarka wzięła w 2014 roku. Teraz okazuje się, że były mąż Moniki również postanowił sobie ułożyć życie na nowo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jamie Malcolm i Monika Zamachowska
Jamie Malcolm i Monika Zamachowska (ONS.pl)
WP

Jak donosi "Fakt", Jamie Malcolm bierze kolejny ślub. Jego wybranką jest 33-letnia Sophie pracująca jako stewardessa. Podobno zakochani planowali uroczystość już od dawna, ale los kładł im kłody pod nogi. Główną przeszkodą była choroba pilota, który po operacji walczył z sepsą. Powrót do zdrowia zajął mu wiele miesięcy. W tym czasie wspierały go i narzeczona, i była żona.

Pilot ożenił się z Richardson w 2001 roku, a po 11 latach doszło do rozwodu. Byli partnerzy dobrze się ze sobą dogadują i wspólnie dbają o dobro dorastających pociech oraz, jak widać, siebie nawzajem. Nic więc dziwnego, że Zamachowska nie ma problemu z tym, że jej eks się żeni, a w uroczystości mają wziąć udział ich dzieci.

WP

- Jamie nie wyobrażał sobie, by na uroczystości zabrakło jego ukochanych dzieci. Ich obecność była dla niego niemal tak samo ważna jak pojawienie się panny młodej - mówił pismu informator.

Monika Zamachowska i Jamie Malcolm East News
Podziel się
WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP