Trwa ładowanie...

Camila Cabello opublikowała teledyski do utworów "Shameless" oraz "Liar"

Camila Cabello idzie jak burza. Po odejściu z Fifth Harmony jej kariera nabrała niesamowitego rozpędu. Teraz wokalistka zaskoczyła fanów i opublikowała jednocześnie aż dwa teledyski.

Share
Camila Cabello opublikowała teledyski do utworów "Shameless" oraz "Liar"
Źródło: Getty Images, Fot: Getty Images
dkqkbov

Camila Cabello – teledyski do piosenek "Shameless" oraz "Liar"

Camila Cabello nie schodzi ostatnio z pierwszych stron portali plotkarskich. Wszystko za sprawą jej głośnej piosenki z Shawnem Mendesem oraz spekulacji na temat romansu młodych gwiazd. Artyści sami podsycają plotki. Na gali MTV VMA 2019 nie mogli oderwać od siebie rąk. Cabello i Mendes zaśpiewali wspólnie piosenkę "Señorita". Ich występ sprawił, że fanom zrobiło się bardzo gorąco.

Jednak Camila Cabello jest znana głównie ze swojego talentu wokalnego. Amerykańskie media już okrzyknęły ją księżniczką muzyki pop. Cabello jest obecnie najchętniej słuchaną artystką na Spotify. Utwór "Havana" stał się najczęściej odsłuchiwaną piosenką wykonaną przez kobietę, a w ciągu miesiąca muzyka Cabello jest odtwarzana ponad 60 milionów razy.

Ostatnio zaskoczyła swoich fanów, publikując jednocześnie dwa klipy wideo. Nowe teledyski Camili Cabello do piosenek "Shameless" oraz "Liar" to jednocześnie single zapowiadające najnowszy album zatytułowany "Romance". Ma on pokazać ewolucję artystki z dziecka, które wystąpiło w "X Factorze" w dojrzałą kobietę.

dkqkbov

Zobacz teledysk Camili Cabello do utworu "Shameless":

Zobacz teledysk Camili Cabello do utworu "Liar":

dkqkbov

Podziel się opinią

Share
dkqkbov
dkqkbov