Trwa ładowanie...
doc7194

Camila Cabello opublikowała urodzinowe zdjęcie. Była uroczym dzieckiem

Camila Cabello to obecnie jedna z najpopularniejszych wokalistek. Jej głos słyszymy we wszystkich rozgłośniach radiowych. Niektórych zdziwić może fakt, że gwiazda ma zaledwie… 23 lata.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Camila Cabello ma 23 lata.
Camila Cabello ma 23 lata. (Getty Images, Fot: Getty Images)
doc7194

Camila Cabello jest jedną z bardziej lubianych i chętniej słuchanych wokalistek na całym świecie. Nic dziwnego, ma świetny głos, dobre piosenki, a w dodatku pięknie wygląda. Jej związek z Shawnem Mendesem początkowo wywoływał sporo wątpliwości - myślano, że to kłamstwo na potrzeby promocji wspólnego singla. Z czasem uwierzono jednak w jego autentyczność, a zdjęcia pary są rozchwytywane. Trzeba jednak wspomnieć, że Camila nie potrzebuje chłopaka, by zachwycić swoich fanów. Tym razem nie o miłość i związek jednak chodzi, a o fakt, że Cabello świętowała 23. urodziny.

Na swoim instagramowym profilu Camila Cabello opublikowała zdjęcie sprzed lat - zrobiono je, gdy była niemowlakiem. Trzeba przyznać, że wyglądała uroczo. Gwoździem programu okazała się jednak nie fotka, a podpis.

doc7194

Cabello stwierdziła, że skoro za kilka godzin kończy 23 lata, może wrzucić do internetu swoje pierwsze nagie zdjęcie. Wszystko to oczywiście w żartobliwym tonie.

Camili Cabello życzymy samych sukcesów!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Jeremi Sikorski i Kasia Ptasińska jako Shawn Mendes i Camila Cabello

doc7194

Podziel się opinią

Share

doc7194

doc7194