Trwa ładowanie...
ycipk-3dx2dq

Camila Cabello urocza jak zawsze. Komentarze fanów potrafią rozbawić

Camila Cabello zasłynęła w ostatnim czasie z, popularnej we wszystkich stacjach radiowych, piosenki "Senorita", a także bardzo medialnego związku z Shawnem Mendesem. Pomimo jej wszechobecności wokalistka wciąż zachwyca, a jej fani naprawdę potrafią rozbawić.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Camila Cabello "okradła" Williama i Kate
Camila Cabello "okradła" Williama i Kate (Getty Images)
ycipk-3dx2dq

Camila Cabello jest jedną z bardziej lubianych i najchętniej słuchanych wokalistek na całym świecie. Nic dziwnego, ma świetny głos, dobre piosenki, a w dodatku pięknie wygląda i ma świetnego chłopaka. Jej związek z Shawnem Mendesem początkowo wywoływał sporo wątpliwości - myślano, że to kłamstwo na potrzeby promocji wspólnego singla, jednak z czasem uwierzono w jego autentyczność, a zdjęcia pary są rozchwytywane.

Camila Cabello jest naprawdę uroczą, drobną kobietą. Nic więc dziwnego, że nawet najdrobniejszy gest z jej strony potrafi zachwycić. Na jej instagramowym profilu pojawił się fragment nagrań do jednego z programów. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie entuzjastyczna reakcja wokalistki. "Kiedy Twój ukochany powie, że chce oglądać z Tobą elfy".

ycipk-3dx2dq

Fani również weszli w zabawną konwencję. "Królowa niezręcznego flirtu", "Shawn, ona daje Ci porady" oraz "To ja, gdy Ciebie widzę" to tylko nieliczne z komentarzy. Zgadzacie się z obserwatorami Cabello twierdzącymi, że jest urocza?

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-3dx2dq

ycipk-3dx2dq
ycipk-3dx2dq