Trwa ładowanie...

Cara Delavingne z ukochaną. Razem celebrują walentynki

Cara Delavingne i jej ukochana Ashley Benson przeważnie okrywały swój związek nutą tajemniczości i niedopowiedzeń. Dopiero kilka miesięcy temu zdecydowały się sprawić, że wszystko stało się oficjalne, stanęły nawet na ślubnym kobiercu. Dziś otwarcie świętują walentynki.

Cara Delavingne z ukochaną. Razem celebrują walentynkiŹródło: Instagram.com
d1fpu4r

Związek Cary Delavingne i Ashley Benson od samego początku bardzo interesował media. I choć one nie potwierdzały niczego konkretnego, fani i dziennikarze z całego świata doszukiwali się łączących je szczegółów. Kiedy jednak na ich palcach pojawiły się takie same pierścionki wszyscy byli pewni, że plotki o zaręczynach okazały się prawdziwe. Niedługo potem, w sierpniu 2019, pojawiła się informacja dotycząca rzekomego ślubu zakochanych, choć one znów nie zabrały głosu w sprawie.

Walentynki sprawiły, że zarówno Cara Delavingne, jak i Ashley Benson postanowiły pokazać światu swoją miłość. Na ich instagramowych profilach pojawiły się dokładnie te same zdjęcia – dwie piękne, zakochane kobiety złączone w pocałunku. Z opisów pod zdjęciami wynika, że nie chodziło jednak tylko o manifestację miłości. Gwiazdy wzięły udział w bardzo ważnej społecznie akcji.

Myślicie, że Ashley Benson i Cara Delavingne pasują do siebie?

d1fpu4r
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1fpu4r