Trwa ładowanie...
djwnkm5
News

Cara Delevingne zerwała ze swoją dziewczyną St. Vincent?

Jeszcze nie tak dawno, kolorowa prasa zza oceanu donosiła o zaręczynach aktorki i modelki Cary Delevingne z wokalistką St. Vincent. Teraz mówi się o ich rozstaniu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Cara Delevingne, St. Vincent
Cara Delevingne, St. Vincent (East News)
djwnkm5

Gwiazda "Legionu samobójców" zerwała z rockmanką z uwagi na pracę i związane z nią czasochłonne obowiązki. Aktorka podobno była zbyt zajęta promowaniem filmu.

- Nadal zależy im na sobie, ale presja związku na odległość była zbyt duża _- zdradził informator "The Sun". - _Problemy były widoczne na urodzinach Cary, na których St. Vincent się nie pojawiła. Zamieściła natomiast mało wyszukaną wiadomość na Instagramie. Postanowiły się rozstać, ale chcą pozostać kumpelkami.

Artystki spotykały się ponad rok. Już kilkukrotnie tabloidy informowały o ich zaręczynach.

djwnkm5

Dorobek Annie Clark, bo tak naprawdę nazywa się St. Vincent, zamyka imienny album, który ukazał się w lutym 2014 roku. Artystkę można było usłyszeć również na nowej płycie The Chemical Brothers, "Born in the Echoes" (2015).

Cara Delevingne ostatnio zagrała w filmach "Papierowe miasta" i "Legion samobójców". Obecnie pracuje na planie "Valerian i miasto tysiąca planet" Luca Bessona.

   Materiał prasowy
(Materiał prasowy)
   ONS.pl
(ONS.pl)

ZOBACZ TEŻ: #gwiazdy: Otylia Jędrzejczak pokazała ukochanego

djwnkm5

Podziel się opinią

Share
djwnkm5
djwnkm5