Trwa ładowanie...

Cenna rada dla księżnej Meghan od księcia Karola

Księżna Meghan w październiku odbyła swoją ostatnią zagraniczną podróż, resztę obowiązków wypełnia już w okolicach Londynu, czekając na narodziny swojego dziecka. Wiemy, co odradził jej teść, książę Karol.

Cenna rada dla księżnej Meghan od księcia KarolaŹródło: East News
d1q86rx

23 października księżna Meghan i książę Harry brali udział w uroczystej kolacji na ich cześć na pięknej, egzotycznej wyspie Fiji, która jest częścią Zjednoczonego Królestwa. W 2015 roku królowa Elżbieta oficjalnie zaprzestała tak dalekich podróży i zastępują ją następcy tronu z żonami.

Meghan zamierzała pożyczyć z królewskiej kolekcji zdobną tiarę wysadzaną drogimi kamieniami. Nie zgodził się na to książę Karol. Dlaczego?

Jak informuje The Mail on Sunday, Karol zwrócił uwagę, że tak piękny i niezwykle kosztowny dodatek może zostać odebrany jako ekstrawagancja i epatowanie bogactwem. Brytyjska rodzina królewska naturalnie należy do najbogatszych na świecie i ma na koncie miliony funtów i nieruchomości na całym świecie, ale w kraju, w którym średnia pensja to 400 funtów, pewien umiar jest jednak w cenie. Tego wieczoru Meghan miała na sobie długą suknię w niebieskim kolorze i diamentowe kolczyki.

East News
Źródło: East News

Gazeta odnotowuje, że tego samego wieczoru podczas przyjęcia w pałacu Buckingham księżna Kate miała na sobie tiarę wysadzaną diamentami. To przyjęcie było wydane na cześć króla i królowej Holandii, więc pewnie nikt z zebranych nie poczuł się niezręcznie...

East News
Źródło: East News

Zobacz także: atmosfera wokół księżnej Meghan zaczyna się zmieniać

d1q86rx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1q86rx