Trwa ładowanie...
doyrlye

Cerekwicka powraca z nowym teledyskiem. Musicie to zobaczyć!

Utwór Kasi Cerekwickiej "Bez Ciebie" jest aktualnie jedną z najczęściej granych piosenek w kraju. Teledysk przedstawia podróż do odległych wspomnień, w których udział bierze sama artystka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katarzyna Cerekwicka
Katarzyna Cerekwicka (East News)
doyrlye

"Klip jest utrzymany w konwencji filmów skandynawskich. Mrocznie i monochromatyczne kolory.* Nad obrazkiem pracowalismy dwa dni w dość ciężkich warunkach* ze względu na porę roku - zimno i zdjęcia plenerowe. Na szczęście humor nam dopisywał. Klip opowiada o utracie kogoś bliskiego i tęsknocie. Chcieliśmy stworzyć teledysk, w którym obraz podkreśla emocje znajdujące się w tekście" - komentuje Kasia Cerekwicka.

Reżyserką i autorka scenariusza jest Monika Majorek, reżyserka filmowa. Jej krótkometrażowy film "Inka" był wyświetlany na międzynarodowych festiwalach filmowych, m.in. Cannes Short Film Corner, Palm Springs Short Fest i Nowe Horyzonty, a "Pierwsze" nagrodzono na festiwalu w Los Angeles. Za zdjęcia odpowiada Tomek Ślesicki, który pracował rownież przy teledyskach Sorry Boys, Dawida Podsiadło, BOKKA. Muzykę do utworu skomponowała Ania Dąbrowska oraz Kuba Galiński, natomiast współtwórcami tekstu są Ania Dąbrowska, Roman Szczepanek oraz sama wokalistka, Kasia Cerekwicka.

Obejrzyjcie wideo:

AKPA
ONS.pl

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

doyrlye

Podziel się opinią

Share

doyrlye

doyrlye