Trwa ładowanie...
d3y1fjg

Cezary Pazura chciał romantyczne zdjęcie z żoną. Nie wyszło

Cezary Pazura marzył o romantycznym zdjęciu z żoną. I gdy już wszystko było gotowe, niespodziewanie pojawiła się córka pary i cały czar prysł.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Cezary Pazura tworzy szczęśliwe małżeństwo z Edytą Pazurą
Cezary Pazura tworzy szczęśliwe małżeństwo z Edytą Pazurą (ONS.pl)
d3y1fjg

Cezary Pazura wraz z rodziną przebywa obecnie na zasłużonych wakacjach. Za cel swojej podróży obrali Turcję. Zarówno na profilu aktora, jak i jego żony zaroiło się od zdjęć z urlopu. Widzimy na nich malownicze krajobrazy, pyszne jedzenie, zabawę dzieci i słodkie lenistwo rodziców.

Nikt jednak nie mówił, że wakacje z pociechami to odpoczynek w najczystszej postaci. Wciąż trzeba mieć oczy dookoła głowy, a o beztroskim leżeniu w łóżku do południa można zapomnieć. Jak się okazało, nawet zrobienie zwykłego zdjęcia z ukochaną jest nie lada wyzwaniem. Na własnej skórze przekonał się o tym właśnie Pazura.

ZOBACZ WIDEO: Cezary Pazura z sentymentem o pracy na planie z córką Bogusława Lindy. "Dzieci rosną"

Aktor opublikował na Instagramie fotkę, która z założenia miała kipieć romantyzmem. Coś jednak poszło nie po jego myśli. Otóż gdy już idealnie zapozował z żoną i sekundy dzieliły go od zrobienia zdjęcia, niespodziewanie w kadrze pojawiła się córka pary. 10-letnia Amelia wystawiła język i tym samym "zepsuła" upragnioną fotografię rodziców.

d3y1fjg

"Mistrzyni drugiego planu. I weź tu zrób romantyczne selfie z Ukochaną, jak zawsze któreś z trójki dzieciaków przypomni sobie, że przecież są rodzice!" - napisał Pazura. Prawda, że urocze?

d3y1fjg

Podziel się opinią

Share
d3y1fjg
d3y1fjg