Trwa ładowanie...
d1jgst7

Cezary Pazura pochwalił się prezentem od żony. "Lepiej nie można"

Aktor kilka dni temu pokazał podarek od szwagra, który otrzymał na święta. Szare skarpetki wywołały lawinę śmiechu w sieci. Tym razem jednak opublikował zdjęcie genialnego prezentu od żony, Edyty Pazury.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Prezent od małżonki robi wrażenie.
Prezent od małżonki robi wrażenie. (East News, Fot: East News)
d1jgst7

Edyta Pazura postanowiła dać swojemu ukochanemu mężowi niesamowity prezent. I o ile skarpetki od szwagra mogą śmieszyć, ten od żony wręcz zachwca. "Niesmowite" - pisze aktor na Instagramie. Nic dziwnego, że postanowił pochwalić się nim w sieci. W końcu żona zna najlepiej swojego męża i wie, co ucieszy go najbardziej.

Cezary otrzymał swoją podobiznę i postaci bajkowej, którą dubbingował. Figurki zostały wykonane z fisztaszków. "Prezent od żony! Niesamowite! @stevecasino robi cuda z fistaszków. Podglądałem jego robotę z pokorą i podziwem. Edytka zaś po prostu się z nim zgadała i fundnęła mi siebie z Sidem. Lepiej nie można. Dziękuję Ci Słońce" - pisze zachwycony aktor.

"Dzieło" z orzechów robi naprawdę wrażenie. "Nieziemsko to wygląda. Niesamowity talent", "Wow, coś niesamowitego" - piszą internauci. Padło także sporo komplementów w kierunku Edyty Pazury. "Najlepsza żona na świecie! Piękna, mądra, pomysłowa", "Taka żona to skarb" - widnieją komentarze.

(ŻEBY ZOBACZYĆ PREZENT NALEŻY KLIKNĄĆ STRZAŁKĘ UMIESZCZONĄ PO PRAWEJ STRONIE WPISU)

Trzeba przyznać, że żona aktora wpadła na genialny i oryginalny pomysł!

d1jgst7

Podziel się opinią

Share

d1jgst7

d1jgst7