Trwa ładowanie...
d44pt90

Cezary Pazura pokazał umięśnioną klatę. Jest w formie!

"Pracujcie nad 6-pakiem" - napisał Cezary Pazura, a my patrząc na jego najnowsze zdjęcie, w pełni mu wierzymy. Aktor jest w formie. Wygląda na 56 lat?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Cezary Pazura pokazał umięśnioną klatę. Jest w formie!
(Wikimedia Commons CC BY-SA, Fot: Jarosław Roland Kruk / Wikipedia)
d44pt90

Od kiedy Cezary Pazura związał się z dużo młodszą partnerką, zaczął dbać o swój wygląd. Nie osiągnął jeszcze umiejętności cofania czasu Krzysztofa Ibisza, ale trzeba uczciwie przyznać, że prezentuje się świetnie. O czym z pewnością świadczy najnowsze zdjęcie, jakie aktor opublikował na swoim profilu na Instagramie. Na zamieszczonej fotce Cezary Pazura dumnie prezentuje umięśnioną klatę i wyrzeźbiony brzuch.

Forma aktora została doceniona przez internautów. Wiele osób gratulowało Pazurze wyglądu i determinacji. "teraz to jak kulturysta :-)" - napisał jeden z fanów. "No Cezary rewelacja.... 😘 wow tylko pozazdrościć takiej determinacji" - skomentował inny. [zachowano oryginalną pisownię]

d44pt90

Wśród komentarzy znalazły się też intymne wyznania. "Był Pan moją pierwszą miłością kiedy miałam 8lat... z perspektywy czasu ,patrząc na to zdjęcie ... wcale mnie to nie dziwi:) Pozdrawiam" - napisała jedna z fanek.

   Instagram.com

ZOBACZ TAKŻE: Cezary Pazura szczerze o przyszłości swoich dzieci

d44pt90

Podziel się opinią

Share

d44pt90

d44pt90