Trwa ładowanie...
dxnturw

Cezary Pazura szaleje na basenie. Jednak nie z żoną

Pazurowie są zgraną paczką. Cezary i Edyta, kiedy mogą, spędzają czas razem. Ich rodzina niedawno się powiększyła, więc odpoczywają w piątkę. Okazuje się, że aktor świetnie dogaduje się nie tylko ze sporo młodszą od siebie żoną, ale i z jej bratem. Zerknijcie tylko na te zdjęcia!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Cezary Pazura ma świetny kontakt z bratem swojej żony
Cezary Pazura ma świetny kontakt z bratem swojej żony (Instagram.com)
dxnturw

Pazurowie zostali ponownie rodzicami zaledwie nieco ponad dwa miesiące temu. Z maleństwem przy sobie korzystają z uroków wakacji, ale też pracują. Edyta nagrywa filmiki na swój kanał na YouTube, jest obecna na Instagramie, pokazuje się w telewizjach śniadaniowych, pisze teksty, które publikuje na blogu. Sporo jak na młodą mamę, która ma pod opieką trójkę dzieci. Jednak wydaje się, że praca sprawia jej mnóstwo przyjemności, nie jest przykrym obowiązkiem. Tymczasem Cezary...

Mąż wspiera żonę na tyle, na ile to możliwe. Na jego instagramowym profilu również można znaleźć ujęcia z nagrywania wideo dotyczącego rodzicielstwa. Aktor pochwalił się i innymi zdjęciami - z urlopu. Razem z rodziną spędza go na Warmii. Niestety, zapomnijcie o fotkach 56-latka z partnerką u boku. Cezary zamiast chwalić się śliczną Edytą, pokazał fanom ujęcia ze szwagrem.

Wygląda na to, że panowie mają doskonały kontakt. W basenie nie zabrakło męskiego obejmowania się, a i podpisy do zdjęć były pełne dumy ze świetnych relacji: "Najpiękniejszy akcent wakacji. Ze szwagrem w basenie! I to w dzień! Dziękuję Tomuś", "Ze Szwagrem w basenie cz.2. Nocą! I chociaż pływamy to cały czas stoimy! Kozacy".

Aż nam się przypomniała scena z "Kilera".

Materiały prasowe

Teraz czekamy na ujęcia ze śliczną żoną.

Instagram.com
dxnturw

Podziel się opinią

Share

dxnturw

dxnturw