Trwa ładowanie...
channing tatum
04-07-2019 14:45

Channing Tatum miał nieproszoną lokatorkę w domu. Musiał zgłosić sprawę do sądu

Channing Tatum ma poważy problem. Do jego domu włamała się obca kobieta i nie ma zamiaru się wynieść. Aktor zgłosił sprawę do sądu.

Channing Tatum miał nieproszoną lokatorkę w domu. Musiał zgłosić sprawę do sąduŹródło: East News, fot: Invision
d1yigq3

W domu Channinga Tatuma rezydowała obca kobieta. Niechciana lokatorka najwyraźniej się tam włamała. Zadomowiła się i przyniosła swoje rzeczy osobiste.

Aktor zgłosił sprawę do sądu. Domagał się ochrony przed kobietą, która włamała się do jego pustego wówczas domu w Hollywood i przebywała tam przez 10 dni. Jak donosi TMZ, kobieta została nakryta przez asystenta Tatuma. Zatrzymała ją policja.

Kobieta utrzymuje, że aktor zaprosił ją do siebie. Ten twierdzi, że to nieprawda. Powiedział jednak, że intruzka rzeczywiście próbowała się z nim kontaktować, zanim się włamała. Tatum podejrzewa, że zatrzymana ma problemy psychiczne.

d1yigq3

Tatum wniósł o wydanie dla kobiety sądowego nakazu zbliżania się do niego, jego żony (z którą właśnie się rozwodzi), córki i dwóch asystentów. Na liście nie uwzględnił swojej obecnej dziewczyny. Sędzia wydał nakaz obejmujący Tatuma, jego żonę i córkę. Asystenci muszą radzić sobie z kobietą sami.

Zobacz także: Tomasz Kammel znowu zakochany "On niedługo będzie miał 50 lat!"

d1yigq3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1yigq3