Trwa ładowanie...

Charlie Sheen nie będzie płacił alimentów. Denise Richards jest rozgoryczona

Denise Richards nie spodziewała się takiego ruchu od byłego męża, ani tym bardziej, że sąd przyzna mu rację. Aktor nie będzie płacił już alimentów na ich córki, co prowadzi do kolejnego konfliktu między nimi.

Richards i Sheen w konflikcie Richards i Sheen w konflikcie Źródło: Getty Images, fot: Elsa
d4c2a81

Kolejna odsłona konfliktu pomiędzy Denise Richards a Charliem Sheenem. Przedmiotem niezgody jest opieka nad ich dorastającymi córkami. Richards, jak podaje "Daily Mail", jest zaskoczona i oszołomiona faktem, że Sheen nie będzie już płacił alimentów – co więcej, na mocy sądowej decyzji.

Sprawa jest jednak skomplikowana i nie chodzi o to, że aktor nie chce się opiekować córkami (choć przez lata nie miał opinii dobrego ojca). Wręcz przeciwnie, starsza z nich, 17-letnia Sami mieszka z nim na stałe. Młodsza, 16-letnia Lola pomieszkuje z nimi najczęściej, kiedy Richards wyjeżdża na plany filmowe. Ponadto Sheen ma pełnię władzy rodzicielskiej nad obiema córkami. W związku z powyższym uznał, że nie musi już płacić alimentów.

Wendzikowska o Sheenie: "To exclusive! Bomba absolutna!"

Mimo to Richards nie kryje podobno zaskoczenia obrotem spraw. Zwłaszcza że aktor oprócz tego płaci jeszcze alimenty na dwójkę dzieci. Co więcej, przekonuje, że nie wiedziała o terminie sądowego posiedzenia, później przyznała z goryczą, że termin wypadł akurat w czasie, kiedy była na zdjęciach i nie mogła stawić się w sądzie.

d4c2a81

Aktorka twierdzi, że Sheen manipuluje sytuacją i zrobił to specjalnie, a kiedy próbowała poznać termin, ignorował jej pytania. – To druzgocące dla Denise, ale nie zaskakujące. Ponadto Charlie nastawia córki przeciwko niej, to straszne – twierdzi źródło gazety.

Tymczasem aktor przekonuje, że wynik sądu jest sprawiedliwy i może rzutować na podobne sprawy w przyszłości. Jego prawnik ponadto wyjawił, że… to Richards jest winna aktorowi pieniądze, bo wielokrotnie dokonywał "nadpłaty" zasądzonej sumy. Sprawa toczy się od 2019 r., kiedy to aktor wnioskował o zmianę decyzji sądu. Aktorka zaś wówczas nie kontrowała jego wniosku, a przedstawiciel Sheena twierdzi, że nie interesowała się terminami rozpraw.

Oprócz córek z Denise Richards, Charlie Sheen ma jeszcze trójkę dzieci. Dorosłą już Cassandra Estevez (ze związku z licealną miłością Paulą Profit) i dwójkę synów, Maksa i Boba ze związku z Brooke Mueller.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d4c2a81
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4c2a81