Trwa ładowanie...
Megafon.pl
19-11-2011 01:01

Charlize Theron pod urokiem Kristen Stewart

Charlize Theron pod urokiem Kristen Stewart
d2qso3l
d2qso3l

Charlize Theron pozostaje pod wrażeniem swojej młodszej koleżanki po fachu, Kristen Stewart. Obie panie poznały się na planie filmu Królewna Śnieżka i łowca, w którym Stewart gra Śnieżkę, a Theron - złą królową.

Gdy ja miałam dwadzieścia jeden lat, właśnie nakręciłam Adwokata diabła, za Keanu Reevesem biegali paparazzi, a Al Pacino mówił mi, że nigdy nie zostałby aktorem, gdyby wiedział, z jakim zainteresowaniem mediów to się wiąże - opowiada Theron. - Nie byłam na to przygotowana. Kristen z kolei czerpie z życia garściami, kompletnie nie przejmuje się mediami i jeszcze umie z tego żartować. Znam wielu aktorów, którzy twierdzą, że nie rusza ich ta cała nagonka, ale tak naprawdę w domu płaczą po kątach i łykają Xanax. Kristen naprawdę ma to gdzieś i to w niej uwielbiam. Jest jak powiew świeżego powietrza.

Film Królewna Śnieżka i łowca zagości w polskich kinach 1 czerwca 2012 roku.

(Megafon/PSz)

d2qso3l
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Paweł Kapusta - Redaktor naczelny WP
Paweł KapustaRedaktor Naczelny WP
d2qso3l