ycipk-4eil4h

Cheryl Cole urodziła! Ojciec jej dziecka ma zaledwie 23 lata

Zakochani zostali rodzicami kilka dni temu, ale dopiero teraz podzielili się tą radosną nowiną. Ich pierwsze dziecko przyszło na świat 22 marca. Mama i maluch czują się dobrze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Cheryl Cole i Liam Payne
Cheryl Cole i Liam Payne (Instagram.com)
ycipk-4eil4h

Oboje - i Cheryl Cole, i Liam Payne - umieścili na swoich instagramowych kontach fotografię taty i synka. Przy okazji upublicznienia fotografii nie mogło zabraknąć wzruszających wyznań.

Wokalista One Direction napisał: Moi bliscy przyjaciele i rodzina wiedzą, że jest niewiele momentów, kiedy brakuje mi słów... wow! Jestem niesamowicie szczęśliwy, bo powitałem na świecie naszego chłopca. To jest moment, którego nigdy nie zapomnę i, jak do tej pory, ulubione wspomnienie. Jestem pod wrażeniem jego niezwykłej mamy i tego jak przeszła przez to wszystko. Ona naprawdę sprawiła, że moje marzenia stały się rzeczywistością.

ycipk-4eil4h

Młoda mama dodała kilka szczegółów: W środę 22 marca Liam i ja zostaliśmy rodzicami niesamowicie pięknego, zdrowego chłopczyka, ważącego 3,4 kg i wyglądającego jak marzenie. Jesteśmy szaleńczo w nim zakochani i ogromnie szczęśliwi.

Cheryl i Liam przyznali, że nie nazwali jeszcze swojego dziecka. Złożyli też życzenia wszystkim mamom. W Wielkiej Brytanii dzień mamy celebruje się bowiem 26 marca. Piosenkarce udało się "zdążyć" z porodem na swoje pierwsze święto.

Cole i Payne są ze sobą od roku - pomiędzy nimi zaiskrzyło w czasie, gdy piosenkarka rozwodziła się z drugim mężem, Jean-Bernardem Fernandezem-Versinim. Jako para zadebiutowali na czerwonym dywanie w maju 2016 roku, ale znają się dużo dłużej. Liam brał bowiem udział w przesłuchaniach do programu "X Factor" w 2009 roku. W jury zasiadała Cheryl.

ycipk-4eil4h

Gwiazda jest od swojego partnera starsza o całe 10 lat. Za nią dwa małżeństwa. W 2006 roku wyszła za piłkarza Ashleya Cole'a, do rozwodu doszło po 4 latach z powodu zdrad sportowca. Kolejny ślub piosenkarka wzięła w 2014 roku, ale związek przetrwał zaledwie rok, a po półtora małżonkowie byli już po rozwodzie.

Sądzicie, że młodzi rodzice pobiorą się?

ycipk-4eil4h
ycipk-4eil4h
ycipk-4eil4h
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4eil4h