Trwa ładowanie...
d3buzji

"Chłodne spotkanie". Ekspertka mowy ciała oceniła wspólne wyjście Williama i Harry'ego z żonami

Książęca "wielka czwórka" znów pojawiła się razem. Zdaniem brytyjskiej prasy, nie było to tak ciepłe spotkanie, na jakie wielu miało nadzieję.
Share
Harry, William, Meghan i Kate razem na uroczystości w opactwie Westminster
Harry, William, Meghan i Kate razem na uroczystości w opactwie WestminsterŹródło: Getty Images
d3buzji

Uroczystości Commonwealth Day w opactwie Westminster to, jak przypomina "Daily Mail", pierwsze wspólne wyjście dwóch par książęcych od około czterech miesięcy, a zarazem ostatnie Meghan i Harry’ego jako "pełnoetatowych" członków rodziny królewskiej. Trudno się więc dziwić, że ów wydarzenie przyciągnęło uwagę nie tylko brytyjskiej prasy.

Zdjęcia z uroczystości błyskawicznie obiegły media. I znów trudno się dziwić. Miny i gesty książąt dawały duże pole do interpretacji. Zinterpretować je postanowił właśnie brytyjski dziennik przy pomocy eksperta od mowy ciała.

Zobacz wideo: Księżna Meghan opowiedziała o tym, jakim dzieckiem jest Archie

Zdaniem Judi James napięcie było wyraźne, przede wszystkim w przypadku Harry’ego. Mogło być spowodowane faktem, iż William sprawiał wrażenie ignorowania powitania z bratem.

09-03-2020 Commonwealth day Celebrations Westminster Abbey 2020 Photo Phil Harris Mirror News Getty Images
09-03-2020 Commonwealth day Celebrations Westminster Abbey 2020 Photo Phil Harris Mirror NewsŹródło: Getty Images

Meghan zaś zdawkowo przywitała się i pomachała do pary z Cambrigde. Kate i William zaś po krótkim pozdrowieniu zajęli miejsca w nawie przed nimi. – To nie było ciepłe ponowne spotkanie, na jakie mieliśmy nadzieję – oceniła ekspertka.

d3buzji

James podkreśliła, że w momencie, gdy William i Kate zajmowali miejsca, Harry i Meghan posyłali im serdeczne uśmiechy. Odpowiedź miała być dość zdawkowa i kurtuazyjna. Harry dodatkowo miał sprawiać wrażenie niepewnego i szukać oparcia w żonie, łapiąc ją za dłoń.

09-03-2020 Commonwealth Day Celebrations Westminster Abbey 2020 Mirror News Photo Phil Harris Getty Images
09-03-2020 Commonwealth Day Celebrations Westminster Abbey 2020 Mirror News Photo Phil HarrisŹródło: Getty Images

Kiedy jednak przyjrzymy się zdjęciom z wydarzenia, to Kate i William wyglądają na serdecznych i skorych do rozmowy z pozostałymi, wrażenie zdystansowanej zaś sprawiała Meghan.

Jaka jest prawda na temat spotkania i atmosfery pomiędzy parami książęcymi wiedzą zapewne tylko zainteresowani. Nie da się jednak oprzeć wrażeniu, że wszystkim nie do końca udało się ukryć spięcie faktem ostatniego wspólnego wyjścia.

d3buzji

Podziel się opinią

Share
d3buzji
d3buzji