Trwa ładowanie...
dssau5z

Chłopak Hayden Panettiere został aresztowany. Wdał się z nią w bójkę

Partner aktorki Hayden Panettiere trafił do aresztu po tym, jak okazało się, że uderzył swoją partnerkę. Ona nie była mu dłużna, ale to na ciele filigranowej gwiazdy widać było ślady przemocy fizycznej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Hayden Panettiere z chłopakiem
Hayden Panettiere z chłopakiem (Getty Images)
dssau5z

Hayden Panettiere to gwiazda znana z takich seriali jak "Nashville" czy popularnych przed laty "Herosów". 29-latka ma niewinną urodę, jest drobna i niska, jednak niedostatek wzrostu nadrabia charakterem. Aktorka ostatnio pokazała, że potrafi się bronić. Wieczór spędzony na mieście z partnerem, Brianem Hickersonem, źle się dla niej (ale i dla niego) skończył. Oboje wypili za dużo, wdali się w awanturę, która szybko przerodziła się w bójkę.

#11 pytań o przemoc wobec kobiet

Partnerzy zaczęli kłócić się jeszcze podczas randki poza domem, a gdy do niego dotarli, doszło do rękoczynów. Kłótnia była na tyle głośna, że wezwano policję. Gdy funkcjonariusze przybyli na miejsce, zobaczyli skłóconą parę, która zdążyła się pobić, ale ślady przemocy były widoczne jedynie na ciele Panettiere.

dssau5z

Policjanci aresztowali więc Hickersona, który jednak nie spędził w więzieniu wiele czasu. Wyszedł za kaucją o wartości 50 tysięcy dolarów. Brian bywał już oskarżany o stosowanie przemocy. Według matki aktorki, Lesley Vogel, Hickerson wcześniej pobił swojego ojca i ma skłonność do wyładowywania agresji na innych.

Najbliżsi aktorki obawiają się o nią. Gwiazda nadużywa alkoholu, a jej związek z Hickersonem, który trwa już niemal rok, opiera się głównie na wspólnym imprezowaniu. Panettiere podobno nie opiekuje się swoją 4-letnią córką, która mieszka z ojcem, a byłym narzeczonym Hayden, pięściarzem, Władimirem Kliczką.

Aktorka tuż po porodzie borykała się z depresją. Gdy jej związek z bokserem się rozpadł, wyprowadziła się z daleka od niego i córki. Kaya jest wychowywana jedynie przez ojca, chociaż pojawiają się doniesienia, że aktorka odwiedza dziecko.

dssau5z
Hayden Panettiere z chłopakiem Getty Images
Podziel się
Hayden Panettiere z chłopakiem Getty Images
Podziel się

Podziel się opinią

Share

dssau5z

dssau5z