Trwa ładowanie...
d2rcc76

Chłopak Natalii Szroeder przeszedł kompletną metamorfozę. Zobacz jak wyglądał kiedyś

Raper Quebo to teraz typowy przystojniak, ale wcześniej wcale nie prezentował się tak "kolorowo" jak dziś. "Wyglądał jakby umiał w 5 minut naprawić komputer" - komentowali jego wygląd sprzed lat internauci. Zobaczcie czy mieli rację.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Quebonafide
Quebonafide (Instagram.com)
d2rcc76

Związek Natalii Szroeder i Queba to stosunkowo świeża sprawa. Para spotyka się od końca marca i jak na razie wygląda na szczęśliwą. Ich relacja budzi jednak wiele kontrowersji, szczególnie wśród fanów piosenkarki, którzy nie ukrywają zaskoczenia - nikt nie spodziewał się, że grzeczna gwiazda pop zainteresuje się wytatuowanym raperem z "grillem" na zębach.

Może Natalię urzekła osobowość rapera... Bo raczej nie zaimponowały jej zdjęcia, na których Quebonafide wygląda na stuprocentowego mózgowca-komputerowca. Zdjęcie Queba z lat studenckich pojawiło się na Facebookowym fanpage'u "Beka z rapsów". Autorka mema pisze: "Ostatnio słuchając Taconafide, uświadomiłem sobie, że i Taco i Quebo studiowali na Uniwersytecie Warszawskim, więc wystalkowałam ich w katalogu studentów". Oto efekty:

  Facebook.com
(Facebook.com)

O ile Taco Hamingway, na zdjęciu po prawej stronie, znacznie się nie zmienił, o tyle Quebonafide jest niemal nierozpoznawalny. W porównaniu ze współczesnym wizerunkiem, zmiana jest diametralna. Internauci komentują stary wygląd rapera na zasadzie porównań do typowego komputerowca. I trzeba przyznać im rację: "Jaki grzeczny naukowiec.", "Mógłby zostać twarzą memów o nudnych programistach". Dziś, Quebo zupełnie nie przypomina informatyka. Wygląda bardziej, jakby komputery przemycał przez granicę, a przynajmniej wykorzystywał do oglądania zakazanych treści.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d2rcc76

Podziel się opinią

Share
d2rcc76
d2rcc76