ycipk-1eau2i

Chłopak Natalii Szroeder przeszedł kompletną metamorfozę. Zobacz jak wyglądał kiedyś

Raper Quebo to teraz typowy przystojniak, ale wcześniej wcale nie prezentował się tak "kolorowo" jak dziś. "Wyglądał jakby umiał w 5 minut naprawić komputer" - komentowali jego wygląd sprzed lat internauci. Zobaczcie czy mieli rację.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Quebonafide
Quebonafide (Instagram.com)
ycipk-1eau2i

Związek Natalii Szroeder i Queba to stosunkowo świeża sprawa. Para spotyka się od końca marca i jak na razie wygląda na szczęśliwą. Ich relacja budzi jednak wiele kontrowersji, szczególnie wśród fanów piosenkarki, którzy nie ukrywają zaskoczenia - nikt nie spodziewał się, że grzeczna gwiazda pop zainteresuje się wytatuowanym raperem z "grillem" na zębach.

Może Natalię urzekła osobowość rapera... Bo raczej nie zaimponowały jej zdjęcia, na których Quebonafide wygląda na stuprocentowego mózgowca-komputerowca. Zdjęcie Queba z lat studenckich pojawiło się na Facebookowym fanpage'u "Beka z rapsów". Autorka mema pisze: "Ostatnio słuchając Taconafide, uświadomiłem sobie, że i Taco i Quebo studiowali na Uniwersytecie Warszawskim, więc wystalkowałam ich w katalogu studentów". Oto efekty:

Facebook.com
Podziel się
ycipk-1eau2i

O ile Taco Hamingway, na zdjęciu po prawej stronie, znacznie się nie zmienił, o tyle Quebonafide jest niemal nierozpoznawalny. W porównaniu ze współczesnym wizerunkiem, zmiana jest diametralna. Internauci komentują stary wygląd rapera na zasadzie porównań do typowego komputerowca. I trzeba przyznać im rację: "Jaki grzeczny naukowiec.", "Mógłby zostać twarzą memów o nudnych programistach". Dziś, Quebo zupełnie nie przypomina informatyka. Wygląda bardziej, jakby komputery przemycał przez granicę, a przynajmniej wykorzystywał do oglądania zakazanych treści.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1eau2i

ycipk-1eau2i
ycipk-1eau2i