ycipk-n9i0ox

Chłopiec trzymający welon skradł show. Przebił nawet księcia George'a i księżniczkę Charlotte

Dzieci na królewskich ślubach wzbudzają wcale nie mniejsze emocje niż para młoda. Pociechy księżnej Kate, George i Charlotte, przyciągnęły znaczną część uwagi na uroczystości Pippy Middleton. Na ceremonii Meghan i Harry'ego nie mieli jednak szans z synem przyjaciółki panny młodej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Brian Mulroney skradł show na książęcym ślubie
Brian Mulroney skradł show na książęcym ślubie (East News)
ycipk-n9i0ox

Bracia bliźniacy, którzy dostąpili zaszczytu trzymania welonu Meghan podczas wejścia do kaplicy św. Jerzego, to synowie najlepszej przyjaciółki Markle, Jessici Mulroney. Jeden z nich, Brian, zachwycił media oraz fanów rodziny królewskiej. Trudno się dziwić. Jego mimika i entuzjazm, gdy odprowadzał Meghan do ołtarza, były po prostu urocze.

Gdy nasze oczy były skierowane w stronę George'a i Charlotty, nieoczekiwanie nikomu wcześniej nieznany Brian, przyciągnął uwagę fotoreporterów i kamer. Szczerbaty chłopiec ze śmieszną fryzurą okazywał radość całym sobą. Powiedzieć, że się cieszył, to nie powiedzieć nic.

ycipk-n9i0ox

Tata chłopca, Ben, wrzucił kadr z telewizji na swój Instagram, a następnie przyznał, że spotkał się on z samym pozytywnym odbiorem.

7-latek zachwycił nawet obserwatorów w Polsce, w tym Kamila Durczoka.

ycipk-n9i0ox

Jak wam się podoba Brian?

East News
Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-n9i0ox

ycipk-n9i0ox
ycipk-n9i0ox