Trwa ładowanie...
d3ut1df

Chłopiec trzymający welon skradł show. Przebił nawet księcia George'a i księżniczkę Charlotte

Dzieci na królewskich ślubach wzbudzają wcale nie mniejsze emocje niż para młoda. Pociechy księżnej Kate, George i Charlotte, przyciągnęły znaczną część uwagi na uroczystości Pippy Middleton. Na ceremonii Meghan i Harry'ego nie mieli jednak szans z synem przyjaciółki panny młodej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Brian Mulroney skradł show na książęcym ślubie
Brian Mulroney skradł show na książęcym ślubie (East News)
d3ut1df

Bracia bliźniacy, którzy dostąpili zaszczytu trzymania welonu Meghan podczas wejścia do kaplicy św. Jerzego, to synowie najlepszej przyjaciółki Markle, Jessici Mulroney. Jeden z nich, Brian, zachwycił media oraz fanów rodziny królewskiej. Trudno się dziwić. Jego mimika i entuzjazm, gdy odprowadzał Meghan do ołtarza, były po prostu urocze.

Gdy nasze oczy były skierowane w stronę George'a i Charlotty, nieoczekiwanie nikomu wcześniej nieznany Brian, przyciągnął uwagę fotoreporterów i kamer. Szczerbaty chłopiec ze śmieszną fryzurą okazywał radość całym sobą. Powiedzieć, że się cieszył, to nie powiedzieć nic.

d3ut1df

Tata chłopca, Ben, wrzucił kadr z telewizji na swój Instagram, a następnie przyznał, że spotkał się on z samym pozytywnym odbiorem.

7-latek zachwycił nawet obserwatorów w Polsce, w tym Kamila Durczoka.

Jak wam się podoba Brian?

East News
d3ut1df

Podziel się opinią

Share

d3ut1df

d3ut1df