Trwa ładowanie...
chris brown
29-04-2019 15:33

Chris Brown atakuje Chvrches. "Życzę, by wpadli pod autobus"

Chris Brown odpowiedział na komentarz zespołu Chvrches na wieść o jego współpracy z Marshmello. Artysta wręcz zaatakował kapelę i życzył im nawet śmierci.

Chris Brown atakuje Chvrches. "Życzę, by wpadli pod autobus"Źródło: flickr.com, fot: Eva Rinaldi
d2cac45

Chris Brown współpracuje z Marshmello. Chvrches krytycznie nastawione

Szkocki zespół indierockowy Chvrches skrytykował współpracę Marshmello z Chrisem Brownem i Tygą. Artyści pojawili się w utworze DJ'a "Light It Up". - Jesteśmy naprawdę wściekli, zaskoczeni i rozczarowani tym, że Marshmello zdecydował się współpracować z Tygą i Chrisem Brownem. Lubimy i szanujemy Mello jako osobę, ale praca z ludźmi będącymi drapieżnikami nadużywającymi przemocy jest cichym przyzwoleniem na ich działalność, czego nie będziemy tolerować - oświadczyła kapela.

Brown był oskarżany m.in. o pobicie Rihanny, a Tyga pewnego razu pobił się z właścicielem klubu po… 10 minutach koncertu.

Chris Brown atakuje Cvrches

Chris Brown postanowił odpowiedzieć na krytyczną wypowiedź zespołu. Stwierdził, że członkowie kapeli mogą go nie szanować głównie z powodu koloru skóry oraz życzył im nawet śmierci. - Banda frajerów. Oni są typem ludzi, którym życzę, by wpadli pod autobus. Jestem czarny i jestem z tego dumny. Domyślam się, że boli was patrzenie na to, że odniosłem sukces - skomentował.

d2cac45

Swój głos zabrał także raper Tyga, który w swojej wypowiedzi zachował spokój. - Wszyscy jesteśmy dziećmi Bożymi. Każdy popełnia błędy, nikt nie jest idealny. Zachowajmy pozytywną energię - stwierdził.

d2cac45
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2cac45