Trwa ładowanie...

Chris Fehn odchodzi z grupy Slipknot. Członkowie zespołu pokłócili się o pieniądze

Chris Fehn nie jest już członkiem zespołu Slipknot, grupa pozostała bez perkusisty. Członkowie kapeli prawdopodobnie pokłócili się o pieniądze.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Chris Fehn odchodzi z grupy Slipknot. Członkowie zespołu pokłócili się o pieniądzeŹródło: PAP
d2biopf

Chris Fehn odchodzi ze Slipknot

Chris Fehn odszedł z grupy Slipknot. Perkusista występujący w charakterystycznej masce przypominającej Pinokia, oskarżył kolegów o oszustwa finansowe. Uważa, że nie rozliczali się z nim w uczciwy sposób za trasy koncertowe i sprzedane akcesoria z logiem Slipknota.

Artysta sądzi, że pieniądze z wyżej wymienionych przedsięwzięć miały trafiać do jednej firmy, która dzieli zyski po równo i przekazuje je członkom grupy. Chris Fehn odkrył ponoć, że jego koledzy założyli kilka podmiotów biznesowych związanych ze Slipknotem w różnych stanach, do których spływają dochody zespołu.

Chris Fehn miał nie wiedzieć o nowych firmach i nie otrzymać z nich żadnych pieniędzy. Perkusista domaga się by sprawa została przebadana przez specjalistów, którzy przejrzą księgowość i dokumenty Slipknota. Muzyk żąda odszkodowania i uczciwego podziału zysków.

d2biopf

Na oficjalnej stronie internetowej Slipknota pojawiła się informacja dotycząca odejścia Chrisa Fehna oraz dalszej sytuacji zespołu.

- Slipknot skupia się teraz na tworzeniu 6. albumu oraz nadchodzącymi koncertami na cały świecie, które będą lepsze niż kiedykolwiek wcześniej. Chris wie, dlaczego nie jest już częścią Slipknota. Jesteśmy bardzo zawiedzeni, że woli nas oskarżać i wymyślać kolejne roszczenia, zamiast skupić się na tym, co ważne, aby być dalej częścią zespołu. Wolelibyśmy, żeby nie podążał tą ścieżką, którą teraz wybrał, ale ewolucja to część życia potrzebna każdemu z nas. – poinformował zespół na swojej stronie.

Slipknot zagra w Polsce w 2019 roku

Slipknot zagra w Polsce w ramach Mystic Festival, który odbędzie się 25-26 czerwca w Tauron Arenie w Krakowie. Na imprezie wystąpią inni artyści muzyki metalowej jak King Diamond, Trivium, Sabaton czy Emperor.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2biopf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2biopf