Trwa ładowanie...
d1rn86y
Megafon.pl
News

Chris Martin jak brat dla Gwyneth Paltrow

Aktrka przyznała, że swego byłego męża, ojca jej dzieci, Chrisa Martina, obecnie traktuje jak brata.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Chris Martin, Gwyneth Paltrow
Chris Martin, Gwyneth Paltrow (ONS.pl)
d1rn86y

Wokalista Coldplay i aktorka pobrali się w 2003 roku. Mają córkę Apple (13 lat) i syna Mosesa (11). Gwiazda wniosła pozew o rozwód w kwietniu 2015 roku, który rok później został sfinalizowany. Mimo rozstania artyści pozostali przyjaciółmi i często spędzają czas jako rodzina z dziećmi.

Platrow niedawno zaręczyła się z telewizyjnym producentem, Bradem Falchukienm, który chyba nie ma powodów, by być zazdrosnym o byłego męża, którego Gwyneth regularnie widuje.

- Prawdę mówiąc, jest dla mnie teraz jak brat - wyznała gwiazda kina. - Jesteśmy rodziną. Jest miło, jest świetnie.

d1rn86y

Aktorka ma szczęście. Jej partnerzy, były i obecny, świetnie się dogadują. Dowodem niech będzie jedno z instagramowych zdjęć Paltrow, na którym widać i Brada, i Chrisa. Obaj szeroko uśmiechnięci i zadowoleni jedzą późne niedzielne śniadanie. Uraza, żal, zazdrość - w tej rodzinie wydaje się, że podobnych uczuć nie ma, chociaż Gwyneth zaczęła się spotykać z nowym ukochanym jeszcze w 2014 roku, gdy była żoną muzyka.

Fotografia została podpisana #modernfamily. Czy właśnie tak wyglądają współczesne rodziny - były mąż jest dla swojej partnerki jak brat?

Grupa Coldplay w dorobku ma siedem płyt, z których ostatnia to "A Head Full Of Dreams" z grudnia 2015 roku. Na całym świecie ich albumy znalazły ponad 80 milionów nabywców. Zespół 14 lipca wydał EP-kę "Kaleidoscope". Muzycy 18 czerwca 2017 roku wystąpili na PGE Narodowym w Warszawie.

d1rn86y

Gwyneth Paltrow ostatnio można było oglądać w filmach "Bezwstydny Mortdecai" i "Spider-Man: Homecoming". Niedawno zakończyła prace na planie "Avengers: Wojna bez granic".

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d1rn86y

Podziel się opinią

Share
d1rn86y
d1rn86y