Trwa ładowanie...
d2zjmqg

Chris Noth: Serialowy aktor został ojcem w wieku 65 lat

W świecie show-biznesu wciąż trwa moda na późne rodzicielstwo. Do grona ojców po 60. dołączył aktor, któremu sławę przyniosła rola w serialu "Seks w wielkim mieście". Chris Noth znów został ojcem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Chris Noth ze swoją małżonką
Chris Noth ze swoją małżonką (ONS.pl)
d2zjmqg

Chris Noth, który został zapamiętany jako serialowy i filmowy Mr. Big z "Seksu w wielkim mieście" oraz z roli męża tytułowej "Żony idealnej", po raz drugi został ojcem. Radosną nowiną podzielił się na swoim instagramowym profilu. To już drugi potomek 65-letniego celebryty.

"Prosto z nieba przychodzi nasz drugi syn, Keats. Piękna jest ta radość", napisał pod zdjęciem malucha. Na komentarze fanów nie musiał długo czekać, bo gratulacje posypały się lawinowo:

d2zjmqg

"Piękny chłopczyk!", "Niech rośnie zdrowy" - czytamy.

Zobacz też: Nie żyje Lynn Cohen znana z serialu "Seks w wielkim mieście"

Do życzeń dołączyła się także Sarah Jessica Parker, która grała jego serialową partnerkę w serialu "Seks w wielkim mieście". Aktorka wydawała się być bardzo zaskoczona faktem późnego ojcostwa kolegi z dawnego planu:

"Wow! Niemożliwe! Mam nadzieję, że zarówno mama jak i synek czują się dobrze. Przesyłam mnóstwo miłości dla całej, wspaniałej rodziny" - napisała pod zdjęciem.

d2zjmqg

Keats Noth ma starszego, 12-letniego brata, Oriona Christophera. Matką obu chłopców jest Tara Wilson, z którą aktor ożenił się w 2012 r.

d2zjmqg

Podziel się opinią

Share

d2zjmqg

d2zjmqg