Trwa ładowanie...
d2034vn
News

Chris Pratt i Anna Faris wyrzucili psa z domu?

Na jednej z ulic w Los Angeles znaleziono wychudzonego psa, który jak się okazało należy do gwiazdorskiej pary, Chrisa Pratta i Anny Faris. Jakim cudem chihuahua aktorów błąkała się po mieście?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Chris Pratt i Anna Faris wyrzucili psa z domu?
(Getty Images)
d2034vn

W Los Angeles strażnicy miejscy znaleźli wychudzonego i przestraszonego pieska rasy chihuahua. U weterynarza, dzięki wszczepionemu chipowi, wyjaśniło się, że właścicielką psa jest Anna Faris, żona Chrissa Pratta. Gdy próbowano ustalić, w jaki sposób zwierzę znalazło się na ulicy, aktorka stwierdziła, że oddała pupila nieznanej osobie.

Problem polega na tym, że wzięty ze schroniska pies nie może dowolnie zmieniać właścicieli. W umowie adopcyjnej Faris zobowiązała się do tego, że jeżeli kiedykolwiek będzie chciała oddać małego Pete'a, zwróci go do schroniska. Jego porzucenie wiąże się teraz dla niej z finansowymi konsekwencjami. Za niedotrzymanie umowy wystawiono jej mandat na 5000 dolarów. Podobno jeszcze go nie uregulowała.

To nie pierwsze zamieszanie związane ze zwierzętami, do jakiego doszło w domu gwiazdorskiej pary. Kilka lat temu Faris i Pratt chcieli pozbyć się swojego 15-letniego kota, pisząc w serwisach społecznościowych, że oddadzą zwierzaka "komukolwiek". Ogłoszenie Pratta na Twitterze oburzyło jego fanów. Para musiała się tłumaczyć, że chce oddać kota, bo planuje dziecko.

   Facebook.com
(Facebook.com)
   Facebook.com
(Facebook.com)
   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

ZOBACZ TAKŻE: Krupa: jak jestem w Polsce, biorę psiaki i znajduję im dom

d2034vn

Podziel się opinią

Share
d2034vn
d2034vn