Trwa ładowanie...
d2mx7f9

Chrissy Teigen zrobiła sobie tatuaż. Skojarzenia są jednoznaczne

Chrissy Teigen, amerykańska modelka i żona muzyka Johna Legenda, pochwaliła się nowym tatuażem na swoim profilu Instagramowym. Jego wzór wzbudził oburzenie wielu internautów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Chrissy Teigen zrobiła sobie niefortunny tatuaż
Chrissy Teigen zrobiła sobie niefortunny tatuaż (Getty Images)
d2mx7f9

Chrissy Teigen to modelka i osobowość telewizyjna, która największą popularność zdobyła dzięki aktywnej obecności w mediach społecznościowych. Na Instagramie Teigen zgromadziła ponad 26 milionów obserwujących. 33-latka dzieli się ze swoimi fanami zdjęciami z pracy oraz życia zawodowego. Pojawia się tam dwójka jej dzieci, Luna i Miles oraz jej mąż – muzyk John Legend.

ZOBACZ TEŻ: Emilia Komarnicka-Klynstra jako Billie Elish

Chrissy znana jest również ze swoich ciętych ripost, które niejednokrotnie kierowała pod adresem innych celebrytów czy prezydenta Trumpa. Jednak to teraz modelka padła ofiarą fali krytyki, a wszystko za sprawą nowego tatuażu.

d2mx7f9

Teigen zdecydowała się na minimalistyczny ciąg cyfr na wewnętrznej stronie przedramienia.

Mają one wyjątkowe znaczenia dla modelki – wśród nich znajduję się data urodzenia jej męża oraz dwójki dzieci.

Niestety zarówno wybór miejsca, jak i sam wzór tatuażu okazał się wyjątkowo niefortunny. Internauci od razu zauważyli jego podobieństwo do tatuaży, którymi naziści oznakowywali więźniów obozów koncentracyjnych. Wzbudziło to wielkie oburzenie.

"Myślę, że ten tatuaż sprawi, że każdy Żyd poczuje się niekomfortowo", "Czy wszyscy już zapomnieli o Holokauście?" – to tylko niektóre z komentarzy, które znajdziemy pod zdjęciem Chrissy Teigen.

d2mx7f9

Podziel się opinią

Share

d2mx7f9

d2mx7f9