Trwa ładowanie...
d14txl7

Christie Brinkley ma 65 lat i pozuje w bikini. Czas stoi dla niej w miejscu

Christie Brinkley w latach 80. była jedną z najsłynniejszych i najpopularniejszych amerykańskich modelek. Dziś ma 65 lat, troje dorosłych dzieci, ale patrząc na jej najnowsze zdjęcia w bikini, można ją pomylić z jedną z córek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Christie Brinkley nie przejmuje się wiekiem i ciągle pozuje w bikini
Christie Brinkley nie przejmuje się wiekiem i ciągle pozuje w bikini (Getty Images)
d14txl7

Aż trudno uwierzyć, że za niespełna miesiąc (2 lutego) Christie Brinkley skończy 66 lat. Amerykańska aktorka i modelka w niczym nie przypomina typowej rówieśniczki. Gwiazda rozpoczęła nowy rok urlopem na wyspach Turks i Caicos (na północ od Haiti), gdzie chętnie pozowała w samym bikini. Zdjęcia i filmiki robią furorę na Instagramie.

Christie Brinkley od początku swojej kariery znalazła się na ponad 500 okładkach magazynów na całym świecie; Z show-biznesem była obeznana od dzieciństwa - jej ojciec to popularny w USA producent i scenarzysta Don Brinkley.

d14txl7

Gwiazda wystąpiła w takich filmach jak: "W krzywym zwierciadle: Wakacje" oraz "W krzywym zwierciadle: Wakacje w Vegas". Spory rozgłos zyskała jako muza i żona Billy'ego Joela. Wystąpiła w pięciu teledyskach muzyka m.in. w klipie "Uptown Girl". Była też inspiracją przy tworzeniu tego kultowego przeboju.

  Getty Images
(Getty Images)

Sukcesy zawodowe nie szły u niej w parze ze szczęściem w miłości. Brinkley czterokrotnie wychodziła za mąż, ale każde małżeństwo kończyło się rozwodem. Od 2008 r. jest singielką. Kilka lat temu pojawiły się doniesienia o jej romansie z muzykiem Johnem Mellencampem, ale para ogłosiła rozstanie w 2016 r.

Obejrzyj: Natalia Siwiec o scenach erotycznych w filmie: "To najtrudniejsze, co musialam zrobić"

d14txl7

Podziel się opinią

Share
d14txl7
d14txl7