Trwa ładowanie...
d4mit95

Christopher Schwarzenegger nie poszedł w ślady ojca. Od lat boryka się z nadwagą

Patrząc na syna najsłynniejszego kulturysty złośliwi powiedzą: "najpierw masa, później rzeźba". Problem w tym, że Christopher Schwarzenegger od lat przybiera na wadze, a jego główną aktywnością fizyczną jest uciekanie przed fotoreporterami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Arnold Schwarzenegger z synami Patrickiem i Christopherem na meczu w 2008 r.
Arnold Schwarzenegger z synami Patrickiem i Christopherem na meczu w 2008 r. (Getty Images)
d4mit95

20-letni syn Schwarzeneggera i Marii Shriver to ich najmłodsze z czworga dzieci. I trzeba przyznać, że najmniej podobne do rodziców. Christopher w przeciwieństwie do rodzeństwa bardzo rzadko pojawia się publicznie, głównie można go spotkać w drodze na lunch lub na zakupy.

Najnowsze fotki otyłego 20-latka pochodzą z okolic restauracji w Los Angeles, przed którą zajechał czarnym SUV-em.

East News

Christopher w przeciwieństwie do starszego brata Patricka nie ma nic wspólnego z show-biznesem poza nazwiskiem swojego ojca. Tymczasem 25-letni Patrick Schwarzenegger spełnia się jako model i aktor. Debiutował w 2006 r. i dotychczas wystąpił w kilkunastu filmach i serialach (ostatni to "W blasku nocy").

d4mit95

Drugim przeciwieństwem Christophera jest Joseph Baena, nieślubny syn Schwarzeneggera i gosposi. Joseph odziedziczył po Arnoldzie nie tylko charakterystyczne rysy twarzy, ale i zamiłowanie do sportów siłowych.

Instagram.com

Mimo skomplikowanych relacji rodzinnych Schwarzenegger twierdzi, że z chłopcem dogaduje się świetnie i mają doskonały kontakt.

- Jest niesamowity i doskonale rozumie sytuację, chociaż nie jest dla niego łatwa. Zresztą nie jest łatwa dla nikogo, ale trudno, zdarzyło się, więc jakoś musimy to rozwiązać – mówił Arnold.
Przypomnijmy, że przez romans Schwarzeneggera w 2011 r. doszło do rozwodu z Marią Shriver, z którą ożenił się w 1986 r.

d4mit95

Podziel się opinią

Share

d4mit95

d4mit95