Trwa ładowanie...
d2ah2e7

Ciąg dalszy sekretów Omeny Mensah. W tajemnicy ochrzciła synka

Prezenterka należy do osób, które starają się chronić swoją prywatność. Gdy zaszła w drugą ciążę, przestała pojawiać się na salonach. Urodziła bez rozgłosu. W sekrecie utrzymała również to, że ochrzciła dziecko.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Została mamą po raz drugi
Została mamą po raz drugi (ONS.pl)
d2ah2e7

Omenaa Mensah jest niezwykle oryginalną postacią polskiego show-biznesu. Wyróżnia ją nie tylko wygląd, ale i, nietypowy jak na gwiazdę, styl życia. Walka o rozgłos czy spektakularne afery, są zupełnie nie w jej stylu. Prezenterka z klasą troszczy się o prywatność swoją i swoich bliskich.

- Okazuje się, że można w Polsce zostać szczęśliwie mamą. Tak, żeby to utrzymać w swojej, rodzinnej tajemnicy i cieszyć się tym szczęściem w swoim domu. Oczywiście, jak się tego chce - powiedziała w programie "Dzień Dobry TVN". - Jest tak, że jeśli nie chcesz ze swojego życia prywatnego robić publicznej szopki i szanujesz ten wspaniały czas, jest to marzenie, które w końcu się spełnia, chcesz je mieć dla siebie, nie chcesz mieć tego stresu, fotoreporterów biegających za tobą, nie musisz w taki sposób promować siebie, robisz to dla siebie i swoich bliskich - dodała.

Omenaa została mamą po raz drugi. 39-letnia prezenterka ma już 16-letnią córkę, Vanessę. Wspólne zdjęcia chętnie publikuje na swoim Instagramowym profilu. Nie wyczuwa się w tym jednak hipokryzji, Mensah prowadzi profil tak, jak tysiące innych "zwykłych" użytkowników. *Z okazji walentynek pochwaliła się sprytnie wykadrowanym zdjęciem swojego nowo narodzonego synka. *

Chrzest pociechy Omeny i jej partnera - biznesmena, Rafała Brzoski - odbył się na początku kwietnia. - Omi i Rafałowi zależało na tym, żeby była to kameralna uroczystość. Dlatego na mszę, a potem na przyjęcie w jednej z ich ulubionych restauracji w Warszawie zaprosili tylko rodzinę i garstkę najbliższych przyjaciół – zdradził w rozmowie z magazynem "Party" znajomy pary.

d2ah2e7

Sakramentu udzielił chłopcu zaprzyjaźniony z Mensah ksiądz, Piotr Wojnarowski, który na co dzień pracuje w Ghanie, gdzie opiekuje się podopiecznymi Omenaa Foundation. Co więcej, do Polski przyleciał specjalnie na tę uroczystość. *Imię, jakie otrzymał na chrzcie synek Omeny, nadal pozostaje tajemnicą. *

d2ah2e7

Podziel się opinią

Share

d2ah2e7

d2ah2e7