Trwa ładowanie...
doda
Kamila Gulbicka
18-04-2018 09:08

"Cieszcie się moim szczęściem". Doda publikuje apel do dziennikarzy

Celebrytka kilka dni temu wzięła swój pierwszy kościelny ślub, a wybrankiem jej serca został producent filmu "Pitbull. Ostatni pies", Emil Stępień. Na fali medialnej burzy i domysłów, Doda opublikowała na Facebooku prośbę o uszanowanie jej prywatności.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Cieszcie się moim szczęściem". Doda publikuje apel do dziennikarzyŹródło: Facebook.com
d17a0z4

„Dziennikarze zadają mi setki pytań, mój telefon szaleje od kilku dni. Nie będę udzielać wywiadów, robić sesji i opowiadać o szczegółach ślubu związku. Proszę uszanujcie moją decyzję bo jest podyktowana lekcjami, które wyciągnęłam. Cieszcie się moim szczęściem i nie psujmy TEGO.”

Taki komunikat zamieściła piosenkarka wczoraj na Facebooku.I nie ma w tym niczego dziwnego. W końcu od kilku dni serwisy plotkarskie żyją ślubem, który wzięła w tajemnicy przed wszystkimi.

Doda po raz pierwszy dzieląc się zdjęciem z uroczystości, podpisała je: "W dniu 14.04.2018 roku w Hiszpanii, moim drugim domu miał miejsce mój pierwszy kościelny ślub. Wyszłam za mąż za mężczyznę dobrego, mądrego, bezinteresownego i oddanego... Wyobrażam sobie teraz Wasze miny i szok, ale na opowieść jak do tego doszło i jakie kierowały mną intencje, by ukryć to do samego końca, przyjdzie czas. Teraz trzymajcie za nas kciuki i cieszcie się proszę moim szczęściem.”

d17a0z4

Dopiero dwa dni później fani mogli obejrzeć kilka zdjęć ze ślubnej sesji, która miała miejsce w hiszpańskiej Marbelli. Piosenkarka od 20 lat jest osobą publiczną a teraz nadszedł moment, gdy zapragnęła spędzić ten ważny czas tylko w gronie najbliższych osób. O jej zamiarach nie wiedziały żadne media, a ci którzy byli wtajemniczeni, nie poinformowali prasy.

"Dziękuję wszystkim, którzy dotrzymali tajemnicy i do końca nie pisnęli słówka. Chociażby Pani z urzędu stanu cywilnego w Ciechanowie, która udzielała nam ślubu tygodnie temu!", napisała na Facebooku.

Przypomnijmy, że małżonkowie byli zamieszani w aferę związaną z Emilem Haidarem , byłym partnerem Dody. Haidar oskarżył ich, że zastraszali go za pośrednictwem wynajętych ludzi a rok temu w związku z oskarżeniem, piosenkarka była doprowadzona do prokuratury przez policję.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d17a0z4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d17a0z4