Trwa ładowanie...
ddwjn17
News

Ciężarna Olga Kalicka planuje ślub. Chce urodzić będąc już mężatką

Aktorka z początkiem września pochwaliła się, że jest w ciąży. Radosną nowiną podzieliła się na Instagramie. Jak dowiedział się "Fakt", to nie jedyna rewolucja w życiu Olgi Kalickiej. Wschodząca gwiazda podobno myśli już o ślubie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Olga kalicka
Olga kalicka (Instagram.com, Fot: Instagram)
ddwjn17

"Jutro rozpoczyna się rok szkolny. Dla wielu to nowy etap życia, nowa droga, więc życzę by była owocna i piękna! Ja też zaczynam nowy etap. Zostanę wkrótce po raz pierwszy Mamą i za parę lat również wrócę do szkoły, ale już w innej roli" - napisała Kalicka kilka dni temu na swoim instagramowym profilu.

Olga i jej partner Czarek są szczęśliwi, że wkrótce zostaną rodzicami. Para błyskawicznie podjęła decyzję o ślubie.

- Gdy Olka i Czarek dowiedzieli się, że zostaną rodzicami, byli w siódmym niebie. Ta informacja zbliżyła ich do siebie jeszcze bardziej, już kilka dni później zaczęli rozmawiać o ślubie - powiedziała "Faktowi" znajoma pary.

Choć marzy się im piękna ceremonia kościelna, w ciągu kilku miesięcy nie uda się im spełnić marzeń. Dlatego Olga rozważa na razie inną opcję.

- (...) Rozmawiają o ślubie cywilnym i prawdopodobnie zdecydują się na ten krok jeszcze przed porodem, czyli przed końcem roku - powiedział informator gazety.

Przyszłej młodej parze życzymy dużo szczęścia!

ddwjn17

Podziel się opinią

Share
ddwjn17
ddwjn17