ycipk-4e96td
News

Cleo nago w teledysku. Artystka prezentuje się świetnie

Jest jedną z najbardziej charakterystycznych polskich wokalistek. A popularność zyskała za sprawą udziału w programie "X Factor". Cleo bez wątpienia wykorzystała swoje 5 minut, a wraz z rozpoczęciem czerwca zaprezentowała zwiastun nowego singla. Artystka zdecydowała się na odważny i zaskakujący krok.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Cleo w nowej odsłonie.
Cleo w nowej odsłonie. (ONS.pl)
ycipk-4e96td

Już niebawem, bo 6 czerwca, odbędzie się premiera nowego teledysku Cleo. W hucznie zapowiadanym singlu artystki wystąpi gościnnie Mesajah.

Już sam zwiastun wywołał emocje wśród fanów. "Czyżby kolejny hit się szykuje?" – pyta jeden z internautów. Z pewnością utwór "EVA" będzie komentowany na szeroką skalę. Cleo ma już na swoim koncie kilka udanych piosenek, a ta za sprawą odważnych kadrów, niespodziewanego duetu i wpadającej w ucho melodii zapowiada się interesująco.

ycipk-4e96td

Pod postem zapowiadającym teledysk pojawiło się mnóstwo słów zachwytu. "Prawie jak bogini ds. pięknej przyrody", "Zjawiskowa", "Nie mogę się doczekać. Zapowiada się sztos", Nice! (red. pięknie). Ale jakie odważne sceny będą!" - pisali fani.

Nie pozostaje nic innego, jak wyczekiwać premiery i czekać na pełny teledysk.

ycipk-4e96td
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4e96td

ycipk-4e96td
ycipk-4e96td