Trwa ładowanie...

Cleo o szansach Michała Szpaka: "Eurowizja rządzi się swoimi prawami"

Tegoroczna Eurowizja wzbudzała ogromne emocje już od momentu polskich preselekcji, w których to w roli faworytek widziano Margaret i Edytę Górniak. Po ogłoszeniu wyników, nie każdy potrafił pogodzić się z faktem, że to właśnie Michał Szpak będzie reprezentował nasz kraj. Jak nasza była reprezentantka ocenia jego szanse? Odpowiedź znajdziecie w naszym wideo!

d3fswj6
d3fswj6

Gdy emocje już nieco opadły zaczęto zastanawiać się, jakie szanse ma nasz przedstawiciel. Polska publiczność wierzy w Michała Szpaka, jednak środowisko muzyczne zastanawia się, czy nie jest on za mało doświadczonym artystą na tak duży konkurs o międzynarodowej randze. Bukmacherzy początkowo nie dawali mu większych szans, teraz coraz częściej mówi się o tym, że może być czarnym koniem konkursu.

Już dziś odbędzie się drugi półfinał, w którym to wystąpi Michał Szpak. W studiu WP gościliśmy Cleo, która przyszła do nas promować swój nowy teledysk "Wolę być", który premierę będzie miał już w ten piątek o godz. 13. Przy okazji zdradziła kilka zakulisowych informacji o Eurowizji i powiedziała, co sądzi o tegorocznym reprezentancie.

AKPA
Źródło: AKPA
AKPA
Źródło: AKPA
d3fswj6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3fswj6