Trwa ładowanie...
d17x3pj

Cleo to artystyczny kameleon. Artystka przyznała: "Kobieta zmienną jest!"

Cleo jest jedną z najpopularniejszych polskich artystek. W ostatnim wpisie na instagramowym profilu sama przyznała, że na scenie uwielbia się zmieniać. Zobaczcie, co jeszcze napisała.
Share
Cleo przyznała, że lubi się zmieniać
Cleo przyznała, że lubi się zmieniaćŹródło: Materiały prasowe
d17x3pj

Choć Cleo została odrzucona w castingu do pierwszej edycji "X Factora", nie poddała się. Wokalistka rozpoczęła współpracę z Donatanem. Ich wspólne projekty, w tym niezapomniany hit "My Słowianie", święciły triumfy nie tylko w Polsce, ale również za granicą.

Na początku wydawało się, że odcięcie się od pępowiny Donatana, nie będzie służyło solowej karierze Cleo, okazało się wręcz odwrotnie.

Najnowsza piosenka Cleo "Za krokiem krok" stała się przebojem lata 2019. Ostatnio na swoim instagramowym profilu przyznała, że uwielbia się zmieniać jako artystka.

Cleo napisała: "Kobieta zmienną jest...Lubię się zmieniać i artystycznie przeobrażać jak kameleon. Wiele jest we mnie uczuć, które chcę wyrażać w niebanalny sposób. Przez całą moją drogę muzyczną jestem SOBĄ w wielu odsłonach. Nigdy nie zwracałam uwagi na to, co wypada... Wolę być najlepszą wersją siebie niż czyjąś kopią."

Poza tym Cleo zwróciła się bezpośrednio do swoich fanów: "Cieszę się, że jesteście ze mną i dajecie mi szansę być kim chcę ! Dziękuję!"

Co sądzicie o wpisie Cleo? Przekonała was do siebie? A może już jesteście zagorzałymi fanami jej talentu?

d17x3pj

Podziel się opinią

Share
d17x3pj
d17x3pj