Trwa ładowanie...
d14txl7
News

Cleo została porzucona w Walentynki, wszystko przez jej pracoholizm!

Odkąd Cleo wystąpiła razem z Donatanem w hicie "My Słowianie" jej kariera nabrała rozpędu. Piosenkarka nagrała solową płytę, wystąpiła w "Tańcu z gwiazdami" i stała się prawdziwą gwiazdą. Ogromny sukces niesie ze sobą jednak wiele wyrzeczeń, które odbijają się zazwyczaj na najbliższych. Jak dowiedział się "Fakt", wokalistka rozstała się ze swoim chłopakiem w Walentynki. O co poszło?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

cleo
cleo (AKPA)
d14txl7

Według tabloidu to Paweł zostawił Cleo, ponieważ nie mógł już znieść ciągłej pracy swojej ukochanej._ - Paweł nie wytrzymał jej aktywnego trybu życia, ponad 200 koncertów rocznie, dobrze prosperującej firmy, ciągłych sesji i planów zdjęciowych_ - ujawnia informator tabloidu.

Okazało się, że artystka jest prawdziwą pracoholiczką, ponieważ postanowiła dodatkowo wrócić do swojego wyuczonego zawodu. Jako architekt krajobrazu zatrudniła się na budowie jednego z krakowskich osiedli. - Ledwo wyrabiam się czasowo, bo w kwietniu wychodzi reedycja mojej płyty Bastet, ale dawno nic nie sprawiało mi takiej przyjemności jak moja nowa praca - zdradziła gazecie.

   Instagram.com
(Instagram.com)

Podobno poszło również o zarobki wokalistki. Według "Faktu" jej były partner jest informatykiem w jednej ze stołecznych korporacji, w której zarabia miesięcznie znacznie mniej niż piosenkarka podczas jednego koncertu. Dodatkowo Paweł nie był podobno w stanie zaakceptować tego, że jego kobieta nie jest typem dziewczyny, która zajmuje się domem.

   East News
(East News)
Cleo AKPA
Cleo (AKPA)
icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d14txl7

Podziel się opinią

Share
d14txl7
d14txl7