Trwa ładowanie...
d4jghxm

CNN usuwa odcinki z Asią Argento. Stacja nie chce mieć z nią nic wspólnego

Stacja CNN usunęła wszystkie odcinki serialu „Miejsca nieznane”, w których pojawia się Asia Argento. Ma to związek z ostatnimi skandalami związanymi z aktorką, w których oskarża się ją o molestowanie seksualne nieletniego chłopca.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Asia Argento - aktorka oskarżona o molestowanie seksualne nieletniego Jimmy'ego Bennetta.
Asia Argento - aktorka oskarżona o molestowanie seksualne nieletniego Jimmy'ego Bennetta. (East News)
d4jghxm

Asia Argento, partnerka zmarłego niedawno szefa kuchni Anthony’ego Bourdaina oraz córka reżysera Dario Argento, wystąpiła w kilku odcinkach programu „Miejsca nieznane” („Parts unknown”). Jego autorem był nikt inny jak sam Bourdain. Jednak z powodu ostatniego głośnego skandalu zostały one usunięte z sieci.

Jakiś czas temu Asia Argento została oskarżona o napaść seksualną przez aktora Jimmy’ego Bennetta. Do domniemanej sytuacji doszło w 2013 roku, kiedy młody Bennett miał zaledwie 17 lat. Według prawa obowiązującego w stanie Kalifornia był wówczas nieletni. Podejrzana nie przyznaje się do zarzutów, jednak twierdzi, że młody aktor ją szantażował i zapłaciła mu ogromną kwotę pieniędzy by uniknąć skandalu.

Sytuacja jest o tyle ciekawa, ponieważ sama Asia Argento stała na czele ruchu #MeToo mającego za zadanie zwrócić uwagę na ofiary molestowania na tle seksualnym. Była jedną z pierwszych aktorek, który przyznała się do bycia zgwałconą przez Harveya Weinsteina.

d4jghxm

Podziel się opinią

Share

d4jghxm

d4jghxm