Trwa ładowanie...

Co było powodem operacji Tomasza Karolaka?

Tomasz Karolak w wielkanocny poniedziałek trafił do wadowickiego szpitala. Aktora przyjęto na ostry dyżur, gdzie przeszedł specjalistyczne badania i na własne życzenie został wypisany do domu. Jednak w międzyczasie jego stan pogorszył się na tyle, że z planu zdjęciowego trafił na stół operacyjny. Jak się okazuje gwiazdor "Rodzinki.pl" miał atak wyrostka robaczkowego.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Co było powodem operacji Tomasza Karolaka?Źródło: East News
d32dsq3
d32dsq3

- Tak, Tomek trafił do szpitala, ale czuje się dobrze. Konieczny był zabieg chirurgiczny, który w żadnym stopniu nie zagrażał jego życiu. Chodziło o wyrostek i nie była to poważna operacja, o której wszyscy piszą. Tomek wciąż przebywa w szpitalu i dochodzi do siebie. Sprawa została niepotrzebnie nagłośniona przez media plotkarskie - zdradził znajomy Karolaka z Teatru Imka.

Operacja przebiegła bez komplikacji i aktor będzie musiał spędzić jeszcze kilka dni w szpitalu. Karolak przebywał w Wadowicach gdzie z Małgorzatą Kożuchowską i reszta obsady pracował na planie zdjęciowym nowych odcinków "Rodzinki.pl".

Tomasz Karolak ONS.pl
Tomasz Karolak Źródło: ONS.pl
Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak fot. Marta Wytrykus/TVP Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak fot. Marta Wytrykus/TVP materiał prasowy/Megafon.pl
Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak fot. Marta Wytrykus/TVP Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak fot. Marta Wytrykus/TVP Źródło: materiał prasowy/Megafon.pl
Tomasz Karolak AKPA
Tomasz Karolak Źródło: AKPA
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d32dsq3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d32dsq3